Там-тарарам• 15 декабря 2014

гирлянды на ёлку-фото внутри

Девочки,кто покупал такие герлянды,как Вам.
Как смотрятся на елке
Спасибо
автор Там-тарарам • 15 декабря 2014
Гирлянды-ошибочка
Мона Лиза• 15 декабря 2014
Первые видела в супермаркете в том году. У них в отделе искусственная ёлка стояла и на ней такие гирлянды ) мне понравились ) Но они работали только в одном режиме.. мигающем... я б долго не выдержала с ними дома
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
Я на такі в магазині дивилась, вони дуже класні і мигають яскраво. І шнур там товстіший ніж у звичайних. А по якій ціні ви знайшли?
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
я хочу такі як на фото 1
pollyteika• 15 декабря 2014
Перші в нас є, на вулицю брали, для туй.Дуже круто виглядають, краще ніж на фото, як вдень, так вночі, про інші не скажу нічого.
Соображалочка• 15 декабря 2014
а можно цену узнать фото1 и метраж какой?где заказывать будете?а в эпицентре есть такие?
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
Я в магазині бачила 100 лампочок 75грн
автор Там-тарарам • 15 декабря 2014
Ответ для-Брюнетка-
я хочу такі як на фото 1
50 LED-165 грн
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
ой 50 лампочок
автор Там-тарарам • 15 декабря 2014
Ответ дляСоображалочка
В епицентре в Ровно была дней 10 назад таких не видила.
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
автор Там-тарарам • 15 декабря 2014
Ответ для-Брюнетка-
ой 50 лампочок
Ого,получается дешевле
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
Дешевше, завтра ходжу в магазин, може й візьму 2 шт.
pollyteika• 15 декабря 2014
Ответ дляMag-inna
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
В епіцентрі минулого року такі кульки були тільки по 500 гривень і не дуже довгі,і здається некольорові, зато французські.
Ми на базарі купували, ціна теж десь 165, але це по старому курсу навіть дорожче.
Тільки то шо якість така собі, чоловік кілька разів ремонтував.4 гірлянди , по черзі переставали працювати.але ми їх щодня вдягали і знімали, може тому.