Там-тарарам• 15 декабря 2014
гирлянды на ёлку-фото внутри
Девочки,кто покупал такие герлянды,как Вам.
Как смотрятся на елке
Спасибо
Как смотрятся на елке
Спасибо
Мона Лиза• 15 декабря 2014
Первые видела в супермаркете в том году. У них в отделе искусственная ёлка стояла и на ней такие гирлянды ) мне понравились ) Но они работали только в одном режиме.. мигающем... я б долго не выдержала с ними дома
-Брюнетка-• 15 декабря 2014
Я на такі в магазині дивилась, вони дуже класні і мигають яскраво. І шнур там товстіший ніж у звичайних. А по якій ціні ви знайшли?
pollyteika• 15 декабря 2014
Перші в нас є, на вулицю брали, для туй.Дуже круто виглядають, краще ніж на фото, як вдень, так вночі, про інші не скажу нічого.
Соображалочка• 15 декабря 2014
а можно цену узнать фото1 и метраж какой?где заказывать будете?а в эпицентре есть такие?
Там-тарарам
• 15 декабря 2014
Ответ дляСоображалочка
В епицентре в Ровно была дней 10 назад таких не видила.
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
pollyteika• 15 декабря 2014
Ответ дляMag-inna
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
Метраж незнаю,еще не спрашивала.
50 LED-165 грн,есть еще на 28 и 40.
В епіцентрі минулого року такі кульки були тільки по 500 гривень і не дуже довгі,і здається некольорові, зато французські.
Ми на базарі купували, ціна теж десь 165, але це по старому курсу навіть дорожче.
Тільки то шо якість така собі, чоловік кілька разів ремонтував.4 гірлянди , по черзі переставали працювати.але ми їх щодня вдягали і знімали, може тому.