Тень льва• 17 декабря 2014

девочки кто в курсе, что будет с экономикой?

Одни говорят, что $ будет 25, а другие, что упадет....кому верить? Может кто а курсе...
Усатая полосатая• 17 декабря 2014
Ответ дляЕдиная страна!
фінанси юа, там заявки фіз осіб. по тому можна визначити реальний обсяг попиту і пропозиції, ціну і тд. а на міжбанку так - циферки бігають. сьогодні до 16,50 добігла продажа, купівля 16,25. але якщо курс показують реальний, то він на 20% всередньому нижчий від готівкового ( це і є впринципі вартість переведення коштів в готівкову валюту). а зараз 16,5 -21,5-22,5.
жесть!
ну что нам остаётся ? будем посмотреть!

Единая страна!• 17 декабря 2014
Ответ дляУсатая полосатая
ну это и лосю понятно.
вопрос к товарищам - сикоко мона с нас издеваЦЦа ?
відповідь елементарна - рівно стільки скільки ми дамо. якби кожен розумів що робить ( ну кожен цн так, образно, хочаб відсотків 10 суспільства були економічно грамотними) - така ситуація була б з рангу фантастики. з досвіду - маючи магістра економіки я за нею безпосередньо почала спостерігати тільки коли склалась відповідна ’стимулююча’ так би мовити ситація в житті.
Да, я блондинка!• 17 декабря 2014
дно экономики в голове пока не укладывается, то со всеми нами будет то же самое...
каждый день давит мысль об одном: хоть бы быстро и безболезненно... чтоб без суицида