Исправлялочка• 20 декабря 2014

Овсяное толокно

Девочки, здравствуйте! Купила я овсяное толокно, вот думаю, как его повкуснее заварить на молоке. Расскажите, пожалуйста, пропорции. Толокно органическое (обычного не было). На пачке так написано,что нифига не поняла. Хочется вкусной и полезной кашки. Не сильно жидкой
SurReal• 20 декабря 2014
Спочатку розведіть толокно водою, до стану густої сметани, а потім розмішайте в гарячому молоці, додайте дрібку солі і цукор до смаку, доведіть до кипіння і весь час помішувати. Просто якщо будете толокно зразу в молоко сипати, то все візметься грудочками

автор Исправлялочка • 20 декабря 2014
Ответ дляSurReal
дякую Вам,, зараз спробую! а водичою холодною чи теплою розводити?
SurReal• 20 декабря 2014
холодною кип’яченою, приблизно 2 повні ст.л. толокна, 1/2 скл. води і молока 1 скл., точно не скажу, завжди на око роблю)))
автор Исправлялочка • 20 декабря 2014
Ответ дляSurReal
я теж роблю на око:) дякую Вам за такую детальну консультацію, піду кашку варити
SurReal• 20 декабря 2014
Напишіть, як вдалося. Я ще помітила, що толокно різне - брала тут на Кідстафі, а потім знайшла у нас в магазині органічних продуктів, по смак мені різний.