KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Цветик-семицветик

хочу знайти роботу в інтернеті.

Дівчата,сижу в дикреті,грошей катострофічно не вистачає.Хочу знайти роботу в інертеті.Це реально,щоб заробляти хоча б для дрібниць? Може хтось може щось за пропонувати?

21 декабря 2014 в 17:28
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 virtuon
21 декабря 2014 в 17:31
Тут https://profittask.com/ru/privet сначало мало потом больше
2 Vlanger
21 декабря 2014 в 17:31
Могу продать Вам видео уроки обучения создания сайтов, смотрие, обучайтесь, зарабатывайте!
  • Благодарочка 1
Некомильфо
3 Некомильфо
21 декабря 2014 в 17:41
https://www.kidstaff.com.ua/tema-11583401.html Просмотрите объявление, возможно вам подойдет! Я за год работы открыла ЧП, теперь из декрета на основную работу не выхожу! Нет смысла
4 Tanya_sun
21 декабря 2014 в 22:32
Автор, Вам тут зараз всіх секретів точно не відкриють. Шлях до заробітку в інтернеті не швидкий і не завжди легкий. Вам тут зараз накидають купу посилань, що всяке бажання пропаде від тих розводняків.
Якщ дивитись на речі реалістично, заробляють приблизно такими способами:
- продають щось. На кідстафі і т.п., домовляються з оптовиками і створюють СП, викуповуючи речі. Але всі ці продажі не завжди легкі і не завжди виправдано вигідні, як у кого.
- Пишуть тексти на сайти. Це рерайт і опірайт - найпоширеніший вид підробітку. Рерайтерів і копірайтерів в інтернеті, мабуть, кожен другий. Вони знаходять замовників на біржах (це сайти типу адвего та інші, де за певну суму ви виконуєте роботу, у вас на рахунку в межах біржі накопичуються гроші, ви їх виводите на вебмані і потім на картку приват-банка чи іншу). Але шлях до заробітків рерайтера-копірайтера також не швидкий і не завжди легкий, бо потрібно як мінімум навчитися робити те, що хочуть замовники.
- Хенд-мейд і продаж його.
- Я особисто роблю сайти і займаюсь їх розкруткою.
Інші варіанти, звісно, є, але кожна з робіт в інтернеті вимагає часу і від того, скільки часу ви приділятимете їй, залежатиме і ваш заробіток.
5 Tanya_sun
21 декабря 2014 в 22:32
Вибачте за опечатки, поспішала - не перечитала.