Рогнеда Карповна• 22 декабря 2014
Підкажіть ,що робити з такими недобросовісними продавцями?
Добрий день,на я замовляла Сидненко Тетяні № карточки 5168 7556 0135 3622 пуховик ,чекаю 1,5 місяця. На звязок виходила до сьогодні ,казала що виникли проблеми на таможні тому так довго нема товару. Її дані ,№ карточки і квитанція про оплату у мене є.Сьогодні нік змінила стала Юлія ,на телефон не відповідає.Як Ви думаете ,що далі робити ?Як діяти в такій ситуації?
СернаМоисеевна• 22 декабря 2014
Ответ дляsamka
так декабрь-в декабре-почти всегда задержки
может трубку не берет,потому что на задержки повлиять не может,а все пишут-и звонят.....
А ник почему сменила?
У меня тоже была неприятность с одним продавцом - сейчас случайно на неё наткнулась, а она уже под другим ником - белая и пушистая.
Борщец• 22 декабря 2014
Я на Аукро с таким продавцом когда-то столкнулась.Ждала 2 с половиной месяца для мужа курточку из Китая. С продавцом как только не общались, до скандалов доходило. Потом пришла. Я через время сама в Китае заказывать стала и так Вам скажу...товар может идти и 2 месяца, но тогда не понимаю тех продавцов, которые обещают товар за месяц. Сами виноваты и нарываются на неприятности.
А Вы отзывы о продавце читали до заказа?
Открится-снять аноним?? Я замовлення робила на Клумбі ,вона мені скинула для відсліджування ТТН я собі чекаю ,але посилка ніде не зареестрована,сьогодні в неї з магазину зникли товари нік змінився і з’явився відгук що вона шахрайка.Підкажіть ,що мені можна зробити щоб вернути свої гроші