Му ма му ма му• 23 декабря 2014
Смогут ли пройти тендера, если на больничном будут два члена комиссии?
Будут присутствовать голова, секретарь и один член комиссии. Остальные два члена будут на официальном больничном. Смогут ли они пройти? Подсскажите, плиз.
СноваЗдорова• 23 декабря 2014
Пройти то они пройдут, нет такого основание в законе как отмена процедуры раскрытия в связи с отсутствием члена ККТ, но могут возникнуть вопросы в процессе проверки контролирующими органами.
Типове положення про ККТ:
IV. Права та обов´язки членів комітету
2. Члени комітету зобов´язані:
брати участь в усіх його засіданнях особисто;
5. Формою роботи комітету є засідання, які скликаються
головою комітету
7. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комітету,
приймаються простою більшістю голосів у присутності не менше двох
третин членів комітету.
8. Рішення комітету оформляється протоколом, який
підписується усіма членами комітету, присутніми на засіданні
комітету
Закон про закупівлі:
Стаття 27. Розкриття пропозицій конкурсних торгів
Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів підписується
членами комітету з конкурсних торгів та учасниками, які беруть
участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів
Типове положення про ККТ:
IV. Права та обов´язки членів комітету
2. Члени комітету зобов´язані:
головою комітету
третин членів комітету.
комітету
Закон про закупівлі:
СноваЗдорова• 23 декабря 2014
А вообще вы не совсем по адресу обращаетесь. Есть специализированные форумы о гос. закупках.
например, этот: