А я на шпагате• 23 декабря 2014

Чи припиняться виплати на другу дитину,якщо вийду на роботу?

Дівчатка,підкажіть. Хочу вийти на роботу. На першу дитину вже виплати закінчились. Другій дитині 2,6.Ці виплати розбили на 4 роки. Якщо я вийду на роботу,мені перестануть виплачувати ці гроші? І ще таке питання, на роботі потрібно буде реєструватися приватним підприємцем. Не знаю як буде. Може підкажете?
Настасья Пицун• 23 декабря 2014
не припинять

Дайте подуться• 23 декабря 2014
нет
ничевока• 23 декабря 2014
Выплаты не уберут, и родите третьего, еще денег добавят
Таки в курсе• 23 декабря 2014
если выйдете на полную ставку - то отменят. Если на 0,9 - то нет. А если предприниматель- то наверное отменят, хотя точно не знаю. Может я и не права...
Живчик-счастливчик• 23 декабря 2014
Точно не уберут! Вопрос к вышеотписавшимся? В сообесе надо уточнить, все выплаты прекращались ранее. Это что новшество?
Живчик-счастливчик• 23 декабря 2014
Тьфу, все знаки препинания наоборот. )
Настасья Пицун• 23 декабря 2014
убирают только 130
Рогнеда Карповна• 23 декабря 2014
ні, на 2-у дитину дають 48 міс, а на роботу треба виходити через 36. Коли платили 130 грн, то їх переставали платити з виходом на роботу, а це одноразова допомога
НаливайКа• 23 декабря 2014
Ответ дляРогнеда Карповна
правильно

автор А я на шпагате • 23 декабря 2014
Дякую дівчатка. Я просто ніде не працювала. Після інституту вийшла щамід,потім перша дитина,друга. А тепер пропонують хорошу роботу,але треба оформлятися чп. Тому переживаю раптом не получиться на роботі,то залишусь ні з чим.