Белый Лосик• 24 декабря 2014
есть тут кто розбирается по трудовому праву?
Нужна консультация по одному маленькому вопросу
Белый Лосик
• 24 декабря 2014
Такая ситуаци:я в декрете, оформлена официально, до декрета работала 3 года. Сыну в конце февраля 2 года. В апреле по плану должен начинаться второй декрет. На сколько мне нужно выйти на работу чтобы стаж не прирвался и чтоб я получила денежку которая положена с работы -больничные,декретные?
Кукуша• 24 декабря 2014
Из одного декрета в другой получается, если до 3 лет у Вас декрет и идете до этого строка в другой то выходить на работу не надо (как???), стаж не прерывается, больничные получите, если на вашем месте есть человек то больничные получите скорее всего не по своей предыдущей зарплате а по зарплате какая сейчас. (может быть как больше так и меньше).
gato_negro• 24 декабря 2014
у нас декретчица просто приносила новый больничный и ей продляли, ни каких выходов на работу и никаких проблем
Белый Лосик
• 24 декабря 2014
Ответ дляgato_negro
И выплатили все?
очки_ннадо• 24 декабря 2014
Ответ дляБелый Лосик
Вам никуда выходить не нужно. Просто несете больничный и вам расчитают согласно оклада штатного расписания
Налетчица Муся• 24 декабря 2014
У меня была подобная ситуфция , это называется с декрета в декрет. Вот как у меня было : старшая 4, 5 лет , я в продленном декрете (правка ВКК) , когда родился малыш старшей было 5 лет, перед декретом я на работу ни дня не выходила , больничное по беременности и родам 126 дней оплатили полностью , больничное было расчитано по ставке.Пришла на работу с больничным, написала заявления о прерывании декретного отпуска с первым ребенком в звязи с больничным по беременности и родам, потом когда закончилось это больничное гаписала заявление по уходу за ребенком до 3 лет, где и сейчас нахожусь)) Это один вариан , второй вам автор можна выйти на месяц поработать до больничного побеременности и родам , тогда вам это больничное будут считать не с голой ставки ,как мне а с учетом всех премий и надбавок , которые у вас есть. Третий вариант , можно выйти на один день , тогда больничное посчитают как средне статистическое ставки + надбавки , если есть в расчете за 1 отработаный день .Далее если вы выйдете на работу на месяц или хотябы на 1 день , можно перед декретом сходить еще в отпуск (посмотрите в КЗОТе , статья об отпуске ) там написано , что не важно сколько дне в году работник проработал до декрете , ему положен оплачиваемый отпуск. В моей ситуации я не могла выйти на работу , т.к уже существовало только на бумаге , всех сократили или уволили , кроме декретчиц, вот так у меня получилось у меня не выходя на работу уйти в следующий декрет , а вы автор смотрите , как вам более удобно и выгодно по деньгам уходить в декрет(во всех 3 случаях начисления будут разные , все зависит от вашей официальной ставки , официальных -белых надбавок и премий).
Белый Лосик
• 24 декабря 2014
Ответ дляНалетчица Муся
Спасибки
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 12 липня 2010 р. № 201/13/116-10
Про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, якщо народилася друга дитина
Відповідно до ст. 18 Закону України «Про відпустки» після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
У випадку, коли жінка, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, народила другу дитину, їй оплачується листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. При цьому відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами не оформляється. Наказ про надання відпустки по догляду за другою дитиною має бути видано з наступного дня після дати виповнення першій дитині трьох років. Чинним законодавством не передбачено оформлення одночасно двох відпусток по догляду за першою та другою дитиною віком до трьох років.
Умови призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на цей час визначаються статтею 14 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», згідно з якою допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі витягу з наказу (розпорядження) роботодавця про надання особі, яка фактично здійснює догляд за дитиною, відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
У наведеному випадку жінка вже перебуває у відпустці по догляду за першою дитиною до досягнення нею трирічного віку і на підставі витягу з наказу роботодавця про надання їй цієї відпустки отримує допомогу по догляду за дитиною. Підставою для отримання допомоги по догляду за другою дитиною мають бути копія свідоцтва про народження другої дитини, витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання їй відпустки для догляду за першою дитиною до досягнення нею трирічного віку, копія листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, а також заява жінки про призначення їй такої допомоги, оскільки згідно зі ст. 15 зазначеного Закону допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається на кожну дитину незалежно від кількості народжених (усиновлених, взятих під опіку) дітей у сім’ї, по догляду за якими надається допомога. Ця допомога має виплачуватися після закінчення листка тимчасової непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами.
У подальшому після виповнення трирічного віку першій дитині підставою для продовження виплати їй допомоги по догляду за другою дитиною має бути витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання їй відпустки для догляду за другою дитиною до досягнення нею трирічного віку, який видається з наступного дня після виповнення трирічного віку першій дитині.