175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2014
Дівчатка дорогесенькі де скачати фільм на планшет, будь ласочка підкажіть.
Доброго дня, милі ,красиві, добрі і пекрасні, дуже прошу допомогти скачати на планшет фільм, порадами)
Ось з брб вчора пробувала, після повноі загрузки фаіл / відео не відкрився(((( скачувала в аві/ двд ріп)
Що я роблю не так, підкажіть моі любі порадниці)
Всім дякую і з наступаючими святами, миру здоровя любові та успіху, всім !!!!!;))))
175см55кг19лет (она)
• 24 декабря 2014
Спасибі велике ! Перевіряю , програвач video d/l ivideo d/l