Снегопадка• 25 декабря 2014

Поговоріть зі мною, будьласка

Можна виговоритись? реально якась чорна полоса пішла. Все не так... І все в один момент навалює. В кошельку десь десятка лежить( Пішла до лікаря (вагітна 30 тижнів) хоче ложити в лікарню, написала відмову - нема з ким залишити доцю, вона теж хворіє (їй 3 буде) виписали антибіотик, то навіть не купувпла бо нема за що, старими методами лікувала, їй вже набагато краще та аналвзи ще не прийшли в норму (якби був прийом АБ то вже прийшли б , а так процес йде повільеіше) через цн пропускпємо її пеоше новорічне свято.Я по відношенню до неї відчуваю себе зрадницею якоюсь, аж сльози виступають коли думаю про те як вона хотіла туди потрапити... мені навиписували ліків направили на узд сказали якщо до 5-го числа не поойде то положить 100%, бо я доцю недоносила в 34 тижні народила((( так страшно... як згадаю як з малою було... як тут перестати нерувувати? Якщо мене положать я навіть не уявляю як буде мала - мені "повезло" з бабами нашими, моя мама сама як дитина мала , незнає що де і як з дитиною робити та й живе далеко, а чоловіка мама хоч і поряд та за ці 3 роки до нас напевне що рази 3-4 приїзджала, вона не має поняття що таке сидіти з внучкою. Та звіснл як прийдеться то мусить хтось з них приїхати, але ж знову це стрес для дитини((( Чоловік старається працює, викручуєтвсе що можна
. вдома доромагає мені та на даний момент як підскочив доллар то дуже туго з заробітком. .. Хотів плварити машину ще літом -дали на запчастини гроші сварщику, а його в Ато забрали, він до цих пір не моде повернути борг((( і Маша На стоїть поломана..Мені так тяжко морально... Молю Бога щоб хоч родити нормально. Бо страшно подумати що буде в іншому випадку( Вибачте що сумбурно писала і за помилки - друкую з телефона. Підніміть мені дух, підтримайте морально, будьласка, ніколи не писала про наболівше,а тут вже рве з середини недає дихати, написала аж легше.. бо навіть нема з ким про це поговорити
Kira_lviv• 25 декабря 2014
Ой, випадково анонім поставила, Потерялася Я... це я

автор Снегопадка • 25 декабря 2014
Дякую... Читаючи ваші повідомлення, одна половина мене хотіла б отримати допомогу, та інша не дозволяє... У вас також сім´я, дітки. бережіть себе і своїх близьких. Дуже приємно що є стільки хороших людей. Вчора прочитавши все - довго не могла заснути, реально ви перші у моєму житті хто ось так пропонує свою допомогу, а мені чесно соромно її прийняти. Просто дякую що ви такі є!
Kira_lviv• 25 декабря 2014
Ответ дляСнегопадка
Автор, я злюсь. Напишіть в приват. Ніякої допомоги Вам я не буду робити, хочу привітати доцю з новим роком. Бігом в приват писати!!!
Kira_lviv• 25 декабря 2014
Автор, я чекаю! Обіцяю нікому вашої адреси не давати
Софи• 25 декабря 2014
Девочки, автор кому-нибудь дал контакты?
автор Снегопадка • 25 декабря 2014
Дякую діду морозу від доці))) Дівчатка не просіть номер карточки чи адресу, не можу дати. Дякую що ви є і за вашу підтримку)))
Сметчица• 25 декабря 2014
Ответ дляСнегопадка
Так з загрозою( Я теж дуже на це надіюсь,бо вона у мене з характером дівчинка..
вони зовсім інші з бабцями і дідусями) мені інколи аж дивно, куди мій монстрик зникає, коли вони приходять))))
тримайтеся, здоров’я вам і вашим діткам!!! все у вас буде добре!
автор Снегопадка • 25 декабря 2014
Ответ дляСметчица
Дякую)))