Изподтишка• 26 декабря 2014

Дівчата хто з вас трохи юрист?))

Потрібно скласти запит до суду.
Хто вміє. Звісно за винагороду.
Железный коготь• 26 декабря 2014
трохи ми все юристы)
автор Изподтишка • 26 декабря 2014
Ответ дляЖелезный коготь
трохи ми все юристы)
то хто візьметься? )))
Мальчун-задирун• 26 декабря 2014
Ответ дляИзподтишка
то хто візьметься? )))
Так полно примеров позовних заяв. Погуглите.
Nata_37• 26 декабря 2014
Я могу сложить
Lilusa1• 26 декабря 2014
я юрист, в личку озвучте, пожалуйста, задачу и цену вопроса, сроки
Бусурманша• 26 декабря 2014
Иск о чем? Пишите в личку.
Повелитель интернета• 27 декабря 2014
’Кожной трохи юрист’? Цікаво. Це як кожний трохи презедент, бо балакать з розумним поглядом всі гаразд? І як кожний трохи програмист, бо вміють щось трохи зробити з компом? В мережі так, багато позовів, але 1) спочатку треба проаналізувати матеріальне право та процесуальне 2) скласти позов з урахуванням існуючого права .......а просто шаблон якогось позову це Вам не нададуть. Але, звичайно, позов про розірвання шлюбу так можливо зробити якщо у Вас анологічна ситуація і не має спору з підсудністю, інших обставин, які відрізняють Ваш стан від стану герою шаблонного позову.....історій про те, як люди ’ тупанули’ (вибачаюсь) за допомогаю таких шаблонів теж багато. Але ж хто не ризикує...