Непогодка• 29 декабря 2014

допоможіть розібратись з сном!

Сьогодні мені приснилась подруга,яка зараз вагітна,що у неі білі великі зуби передні,а дальше ще парочка золотих:)))і я іі підкалувала з приводу цих зубів!
Непостоянная постоянность• 29 декабря 2014
дурне спить - дурне сниться, а дали вы знаете

автор Непогодка • 29 декабря 2014
Ответ дляНепостоянная постоянность
Дякую,:))))
Наизнанку• 29 декабря 2014
Будут дети и не один , может двойня, а может один за другим сразу... А Вы тоже хотите???
автор Непогодка • 29 декабря 2014
Ответ дляНаизнанку
В мене вже є дітки.просто читала,що зуби не до добра сняться,хвилююсь
Наизнанку• 29 декабря 2014
Ответ дляНепогодка
Белые красивые к добру!!! Значит Вы ей в чем то завидуете??
Невидимка Майя• 29 декабря 2014
Ответ дляНепогодка
Хороший сон, зубы белые, здоровые...не выпадали)
автор Непогодка • 30 декабря 2014
Ответ дляНаизнанку
Як завжди на порадниці шукають в кожному слові якийсь підтекст!забуваючи про людські позитивні якості!чому мені заздрити людині,якщо я іі люблю,як людину і бажаі іі добра!людина багато натерпілась,втратила дитину перед цим!тому я природньо за неі переживаю!і крапка!придумуєте мексиканські серіали!