Дадосвидания• 03 января 2015
девочки кто может,помолитесь пожалуйста за здоровье Игоря
один хороший друг сейчас между жизнью и смертью.инсульт.38 лет. Игорь. кто может помолитесь прошу. спасибо.
Дадосвидания
• 03 января 2015
Ответ дляЕжик Хрюха
напишите пожалуйста молитву.
я не знаю как нужно молится..
Особисто мені дуже допомагає молитва до святого Тадея (Иуда Фаддей, один з апостолів, кажуть, був двоюрідним братом Ісуса, на Західній Україні дуже його поважають). Ось тут є багато молитв до нього:
Ще у важкі моменти я відмовляю вервичку до святої Філомени - але це католицька свята, у нас, греко-католиків, її визнають, за православних - не знаю. Якщо хочете,можете глянути тут
Основні молитви, які там згадуються (символ Віри, Отче наш), тут . Наскільки знаю, всі основні молитви не відрізняються від православних, крім ’Вірую’ - там є незначна різниця, а взагалі можете прогуглити відповідники російською мовою, якщо українською буде важко.
Ще дуже сильний 90-й псалом. Дивіться, він тут