Аноним• 29 июня 2012
Поділіться
Кому не тяжко поділіться будь ласка де можна продавати речі,на яких сайтах:?)
Знаю що Вконтакті,Кідстаф а ще де?
Сьогодні хотла реєстр.на Аукро а там стільки потрібно інформації про себе давати(
Знаю що Вконтакті,Кідстаф а ще де?
Отжигающая• 29 июня 2012
правильно робить що боїться....
торг.юа,сландо,
а що за сайт клумба?можна ссилку?
торг.юа,сландо,
а що за сайт клумба?можна ссилку?
Отжигающая• 29 июня 2012
Ответ дляrfnzkflenmrj
http://klumba.ua/" target="_blank" >
там реально продати б-у речі ?..
rfnzkflenmrj• 29 июня 2012
мои б/у вещи в основном там и ушли,сдесь все новое выставлено,туговато скажем
rfnzkflenmrj• 29 июня 2012
почему же ?думаю реально,1грн сейчас улучшение ,с ним происходит быстрее,хотя сейчас везде тугоооо.попробуйте,Удачки!!!
Аноним
• 29 июня 2012
на Аукро там дууже багато інфи треба.Вулиця адрес а хто їх знає?може вони де ту інфу зливають:?)
Аноним• 29 июня 2012
Я на КЛУМБЕ уже год, товар такой же как и здесь-продаж 0, а на КИДСТАФЕ 198...И умоих знакомых тоже