Горизонтальный самовар• 04 января 2015
Девочки, чему равен 1 польский злотый? Хочу заказать кое что с сайта Икеа?
Спасибо!
Горизонтальный самовар
• 05 января 2015
Ответ дляksjusha03071984
Я тільки нещодавно замовляла Ікеа ось в цього посередника https://www.kidstaff.com.ua/tema-4498460.html
Замовляла парту зі стільчиком. Не знаю скільки був сам курс, але з його процентами і з доставкою курс вийшов 5,85. Вже вдруге замовляю в нього, дуже задоволена. Думаю що Ікеа обставлю весь дім, настільки мені подобаються іх меблі. ;)))
Большое спасибо! Напишу этому посреднику, а то на сайте вообще подурели все!!! Считают по 6,8-7 грн.........