Не фонарь• 08 января 2015

Рейтинг екстрасенсів

Пропоную створити рейтинг екстрасенсів,до яких ви звертались за допомогою,які надають послуги як на Кідстаффі і не лише.Останнім часом розвелось багато шарлтанів які наполягають на попередній оплаті,і коли їх слухаєш розумієш чому оплата попередня.Або вода або нісенітниці.Хоча справді існують люди у яких є дар і називають все до дрібниць називаючи навіть імена близьких-таким я особисто вірю і не шкодую заплатити та й у них зазвичай немає тарифу.Напишіть з власного досвіду усі за і проти спілкування з екстрасенсами.
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляБаба Яга
Звичайно ж, не може бути багато обдарованих людей) На скільки я знаю (можу помилятися), то Дея дивиться по Таро.
І що там на Таро зовсім нічого про мене не видно?Жаль.
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляБаба Яга
да согласна с вами)))))
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
я и без Таро могу сказать вам, что от вас много негатива) вы решили создать эту темку, чтобы выразить свое недовольство к этим людям! Вы разочарованы..... Но в глубине души вы очень неплохой человек
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ длялюбительница
Я если хочу узнать ответ, я прошу об этом, потому что это в моих интересах!!!!
Посмотрите темки, где анонимы бесплатно гадают, сколько людей хотят, и заметьте, кто действительно хочет узнать, на поминали не раз , тому, кто гадает)))) без обид! Вы хотели создать рейтинг, я откликнулась!
Получился не рейтинг, а обсуждение(((((
Справді,рейтингу не вийшло,пропускаємо кндидатуру Деї Торис,хотілось почути про інших екстрасенсів.Бо в гостьовій відгуків у всіх море,а тут крім Деї ні про кого не почули.
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ длялюбительница
Ви помиляєтесь на всі 100%-я навпаки хотіла знайти людей,які достойні поваги,які чесно заробляють своїм даром а не обманюють людей.Але дива не сталось...можливо ще знайдуться такі,я тему не закриваю.
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
Я нічого не маю проти Деї Торис і не звинувачую її ні в чому навпаки похвально,що вона зайшла в цю тему а не спостерігала мовчки.Про її здібності нічого сказати не можу бо не зверталась,але побачила що вона відповіла людині під анонімом який її хвалив тому і зробила висновки.Справді сильний екстрасенс відчуває події з життя людей і під анонімами,але таких одиниці.
я не пишу тут анонимно.
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
ваше право!!!!! Каждый человек ищет своего, того, кто действительно его чувствует. У меня было такое.... Я редко обращалась, и понимаете, чувствовала не то.... У меня у подруге есть тоже хорошая женщина, так они друг друга понимают с полу слова, а я не могла с ней, ну не понравилось как мне ) поэтому я писала выше, кто мне нравится!!!!
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
я не пишу тут анонимно.
она имела в виду, что вы меня не почувствовали под анонимом)
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ длялюбительница
аааа...
Железный коготь• 09 января 2015
а у меня есть, как мне кажется важный вопрос к Вам сможете ответить это лично для меня ?
Веселая моль• 09 января 2015
Ответ дляЖелезный коготь
вы хоть адрес уйти вопрос, кому?)))))
Железный коготь• 09 января 2015
Ответ длялюбительница
вы хоть адрес уйти вопрос, кому?)))))
Для Деи Торисс
Дея Торис• 09 января 2015
Ответ дляЖелезный коготь
если напишите лично)