Тост• 23 февраля 2013

приватна власність

Доброго дна   Вам !!!!       У мене , як я рахую, складна ситуація, питання по приватній власності. Я єдина власниця будинку,який залишився мені від моіх батьків після іх смерті, в ньому залишились проживати я і мій син. Щоб відремонтувати будинок і в середині і зовні, також поновити огорожу власноі ділянки на якій находиться будинок, і   все інше, я змушена була залишити сина 18-річного ( з дитинства часто хворівшого) і поіхати за границю на заробіток, за який було заплачено моім здоров"ям і долею мого сина.В той час , бувша знакома дитинства мого сина,розведена із   2-мя   дітьми, скористувавшись моєю відсутністю ,влізла брехнею (поквартирувати до весни)     в мій дім, тайком від мене жинила його на собі, рік назад родила дівчинку (яку я   приписала-так ,як доньку мого сина, тут все і почалось: хамство з іі сторони до мене , до мого сина, погрози синові(торг дитиною), хочу сказати, що бувшого чоловіка вона довела до нервого зриву і відправила в психушку( наперед була домова там- іі батько бувший працівник міліціі). Вона   із 2-я своіми дітьми від першого браку, проживає в моєму будинку ,хоча вони прописані по іншій адресі,у мене таке запитання; якщо вона мати доньки мого сина, яка прописана в моему будинку, в разі судового процесу- суд   може   зобов"язати мене приписати і іі   в мій власний будинок , тільки тому, що вона матір моеі внучки,і жінка мого сина. Мені дуже жаль мого сина, він по своій доброті пожалів іі з іі 2-мя дітьми а зараз така віддяка з іі сторони моєму синові і мені. Та і взагалі , які вона ,як жінка мого сина, може мати права по моій власності ? Дякую!!!
Аноним• 23 февраля 2013
Даже,простите,после вашей смерти она не сможет стать собственницей Вашего дома. Он Ваш и Вашего сына. Прописка и право собственности это не одно и тоже.

MrsProf• 23 февраля 2013
не может.
у меня подруга недавно разводилась, трехлетний ребенок был прописан в доме свекрови, жили там же. После развода подруга вернулась к своей матери и ребенка выписывала от свекрови. в суде сказали, что никого не волнует что ребенок там прописан, право собственности есть право собственности.
Поэтому на ваше усмотрение вы хоть завтра в принудительном порядке можете выписать из этого дома всех, включая своего сына
sneguro4ka79• 25 февраля 2013
не может-это нарушение Вашего права собственности, а оно нерушимо (в Конституции записано). Гоните ее втришеи!