Мальчун-задирун• 12 января 2015
Є тут нотаріуси?
Доброго дня. Можливо підкажете: є будинок після реконструкції з оформленими всіма документами на цю реконструкцію (вкл. новий тех паспорт),але не зданий в експлуатацію, помирає власник. Як оформити спадщину на цей будинок? Спадкова справа заведена. Які варіанти далі?
Скомуниздила• 12 января 2015
вам нужно подойти к любому частному нотариусу и он вас бесплатно проконсультирует о дальнейших действиях