вот что читала, но где это в каком селе подскажите?????
Хату баби Віри, просту і без наворочених євроремонтів, у селі та за багато кілометрів від нього знають всі… Одні з вдячністю згадують дивовижні зцілення близьких та далеких родичів.
Інші побоюються її ворожінь та жорсткої правди життя, буцімто вигаданої на картах, і на всяк випадок хрестяться… Але її дар визнають всі – від народних депутатів та знаних лікарів, до останнього песиміста і «Хоми невіруючого»… Бо недарма на прийом до баби Віри записуються на кілька тижнів наперед, а її номер телефону передають із рук в руки як дорогий скарб. Але справжньою сенсацією в селі та районі стала звістка про таємний приїзд до місцевої ворожки самого Ющенка, який буцімто шукав у глухому подільському селі ліки для повного одужання і народний прогноз про найближче майбутнє України.
Тому, щоб розпитати безпосередньо у баби Віри усі подробиці про візит VІP-гостя, дві години їдемо вінницьким сільським бездоріжжям по намальованій від руки карті-схемі, яку по блату нам передала не остання в області людина – нардеп. Їдемо навмання, без попередньої домовленості та дзвінка, аби не відлякати ворожку журналістською допитливістю… І ось, нарешті, те саме село, поворот направо і 5-та хата від старої верби із зеленими воротами.
Ответ дляLINOKOK
Я еще читала в нете про какую то бабку веру из какого то села, к которой даже Ющенко и депутаты ездят!!!
Это очень большой развод. Я у нее была. Бабка крутит маятником в разные стороны и говорит, что гадалка. Ой, я от разочарования и этого всего увиденного чуть не расплакалась. Она еще и бады распространяет.