На Украине всем, кто будет уклоняться от службы в армии, грозит лишение свободы сроком от 2 до 5 лет, передает ТАСС.
Об этом на пресс-конференции заявил заместитель начальника главного управления оборонного и мобилизационного планирования генштаба гооруженных сил Украины Владимир Талалай.
Он уточнил, что уклонение от службы в армии на Украине является «серьезной проблемой».
«Законодательством предполагается ответственность. Если гражданин открыто заявит о своем нежелании проходить воинскую службу, уголовная ответственность за это предполагается от 2 до 5 лет лишения свободы. За более легкие нарушения — административная ответственность», — заявил Талалай.
PS:
Непонятно это просто он пугает народ или закон такой приняли ?
PS:
вот так и будет, войны нет как они говорят, а мобилизация есть(это как), почему так должно быть, почему люди должны принудительно туда идти, ради кого,, ради тех что не хотят жить в Украине и работать,,,,если не дай бог двинется дальше то конечно пойдут все, а я лично против того чтоб так было
Ответ дляКосарева1970
вот сначала пусть своих сыновей отправят...
Вот так вот - за заявление о ’нежелании проходить воинскую службу’ 5 лет ...
Но ни одного сына депутата на передовой нет, сын Порошенко тоже в тепле будет сидеть, а простые украинцы иди в тюрьму или на смерть ....
Косарева1970• 13 января 2015
Ответ дляMargaritkaUA
и этого туда же
without_life• 13 января 2015
Ответ дляNonavlon
Я понимаю этот текст так: ’Если гражданин открыто заявит о своем нежелании убивать, уголовная ответственность за это предполагается от 2 до 5 лет лишения свободы’...
Вообщем, капец...
Иначе он и не трактуется... Увы... Янукович был преступник...
А эти - кто?
Ответ дляКосарева1970
и этого туда же
Он депутат уже - в Раде будет сидеть, в безопасности
Ответ дляMargaritkaUA
он уже Герой Украины, ему уже можно и в тепле сидеть:)
Закон Украины -О всеобщей воинской обязанности и военной службе- от 25.03.92 г., -О мобилизационной подготовке и мобилизации- от 21.10.93 г., а также Закон Украины -О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Украины в связи с принятием Закона Украины -О мобилизационной подготовке и мобилизации- от 17.10.95 г.).
Ничего нового... никто не принимал
Військовому комісару______________________________
від громадянина (ки) України: ________________________
адреса реєстрації: ________________________________
З А Я В А
Відповідно до вимог статей 3, 17, 21–22, 27, 34–35, 40, 55–68 Конституції України (право і свободи громадянина України, в тому числі на захист життя і здоров’я, не зобов’язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, та неможливість обмежувати права і свободи людини і громадянина, крім випадків передбачених Конституцією України — введенням воєнного або надзвичайного стану, свободі переконань, совісті та віросповідання), Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII від 21.10.1993 року (особливий період — період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обовязку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій), Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1993 року (стаття 4. Комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань. 1. Збройні Сили України та інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом.) ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П. І. П. б. _____________________, ________________________ «__»_______ _____ року народження, громадянин України не буде виконувати незаконні розпорядження чи накази, які погрожують його життя і здоров’ю через проведення незаконної часткової мобілізації без введення воєнного або надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), тоб-то в мирний час.
Попереджаю Вас, пане Воєнний комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб винних в посадових злочинах, які призвели до значних збитків та загибелі або каліцтва людей.
Прошу мені надати письмову відповідь в термін 48 годин, як близькому родичу особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також способу призову на військову службу громадянина України _____________________________ (П. І. П. б.), який викликається до Військового комісаріату ____________________________________________________________ (повна назва) повісткою від «__» ________ ______ року, а також про особливий період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень або наказів,
захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.
З повагою, __________ Громадянин (ка) України ________________
підпис
«___» ___________ 20___ року.
Даний документ заповнюється Заявником в 2-х екземплярах, підписується та ставиться дата, заноситься в канцелярію Військового комісаріату або надсилається по пошті замовним поштовим листом з описом про вкладення та зворотнім письмовим повідомленням відправника. На оригіналі заявника обов’язково вимагається відмітна та вхідний № і дата державної установи — Військового комісаріату.
При відсутності відповіді у встановлений в листі термін, заявником подається Позовна заява до місцевого суду в порядку адміністративного судочинства «Про бездіяльність посадової особи —
З А Я В А
підпис
«___» ___________ 20___ року.
KateFrosty• 13 января 2015
Ответ дляВалерия-Полина
Прошу прощения, но кто работать не хочет?
vikusya2012• 13 января 2015
Ответ длязитагита
’Повестки военнообязанным, которые не вручены лично призывнику, не считаются действительными и за неявку по повесткам, которые будут брошены в почтовый ящик либо переданы третьим лицам, призывник ответственности не несет’, - сказал Талалай.
читайте дальше, в самом низу
Ответ дляwithout_life
А эти - кто?
Удалено администрацией...
without_life• 13 января 2015
Ответ дляСмуглЯнка
Вы чего. это же выбор народа, честные люди все, бизнес не отжимают, денег за решение проблем не берут, взятки не берут, с врагом страны военные действия ведут.
Ах, ну да... Как же это я опростоволосилась...
Ответ дляMargaritkaUA
Удалено администрацией...
Плюс миллион, шкуру бы с него спустить, гада!
По теме, есть у меня нехорошее подозрение, что сильней всего пострадает возрастная категория 20-27лет, их можно вполне законно хватать на ’срочную службу’, а где они потом окажутся--всем понятно(