Масяня Я• 14 января 2015
Можливо поповнити мені рахунок з іншого акаунту?
Маю таке запитання чи можливо поповнити мені тут рахунок з іншої картки без входу на сайт?
Подруга хоче мені сюди закинути 10 грн яким чином вона може це зробити?
Масяня Я
• 14 января 2015
Ответ дляКофр для ноги
Наврятли.
а що таке LiqPay що це за поповнення таке?
Масяня Я
• 14 января 2015
Ответ дляKidStaff
Только если Вы создадите счет для терминала и она пойдет в отделение Приватбанка и оплатит этот счет, эти средства зачислятся к Вам на счет.
дякую за відповідь
Масяня Я
• 14 января 2015
Ответ дляKidStaff
Вот именно он Вам и нужен. Не приват24 а Приватбанк. А там выбрать ’Наличные’. Пример на фото.
дякую я вже зрозуміла