Слепок стопы• 17 января 2015
Читання для реготання Джеремі Стронг
Читаю очень много положительных отзывов про эту серию книг. У кого есть? Что можете сказать?
Вся серия интересная или отдельные книги?
Книги нужны для 7 летнего мальчика, который не очень любит читать))
соева-сысоева• 17 января 2015
Оооочень классная серия !!! с нее мы начали самостоятельно читать книги.
соева-сысоева• 17 января 2015
Первые были ракета на чотирьох лапах и кимнатни пираты, не могу переключиться на укр. клавиатуру.
Моїй 10 років, дуже подобаються всі книжки з серії, першу прочитала років два тому. В першому класі брала в бібліотеці ’Гармидер’, то якось їй не пішло, але через рік чи два втягнулася, чого там вже, я і сама з задоволенням читала :).
А так самостійно читати вона почала з діснеєвських книжок за мотивами мультфільмів (Рапунцель, Тачки і т.п.), непогана ще серія про малого вовчика, може навіть більше для вашого хлопчика підійде по віку.
18 мнеУЖЕ• 17 января 2015
Ми прочитали 2 книги про собаку стрілку і ’Гармидер у школі’. Сюжет смішний і дотепний, але мені особисто в очі кинувся разючий матеріалізм, жодної глибокої думки. Саме для нарощуванн техніки читання можна давати, але для розвитку особистості ця книга просто пуста.
Слепок стопы
• 17 января 2015
Ответ дляNatkash
Спасибо, да вовчика я тоже хочу
Слепок стопы
• 17 января 2015
Ответ дляgrenochka
У нас вся серия есть. Сначала Ракету купили, потом все остальные. Очень нравится. Но это покупали старшему в возрасте 9-ти лет (он очень любит читать). Младшему 8-летке-нечитайке пока не интересно. Но в любом случае, книги интересные.
Значит будем пробовать пока серию про Серія Пригоди Малого Вовчика, там кажется как раз для 7 летних