Детектор лжи• 19 января 2015

І мені порадьте, будь ласка

Росте у нас з чоловіком синочок Святослав, йому 5 років. Також є у нас старший син Олег, йому 20. Зараз я вагітна, чекаємо ще одного сина. Я хочу назвати Всеволод, подобаються імена словянського походження. Чоловік проти категорично, хоче Річарда або Роберта. На таке я нне згодна. Олежка сміється, сам внучку Гердою назвав. От і домовитися не виходить і родити через місяць.... Дитина без імені буде(((
Кидстаффовна• 19 января 2015
А отчество?

МЧСница• 19 января 2015
Кидайте орел/решка
палка-копалка• 19 января 2015
расплодились вы однако,....
loveyou• 19 января 2015
Ответ дляпалка-копалка
расплодились вы однако,....
Артура Пирожкова• 19 января 2015
а чоловіка як звати?
Персонаж Аноним• 19 января 2015
домовтеся жеребкуванням :)))
лионелла• 19 января 2015
Когда родите,посмотрите ,какие имена рядишком и понравиться так и назовете.главное,чтоб ребенок родился здоровым!удачных вам родов!
Кидстаффовна• 19 января 2015
Ответ дляпалка-копалка
расплодились вы однако,....
Маразм крепчал
Svetok789• 19 января 2015
Ми теж не могли домовитись як сина назвати. Написали з 50 папірців з іменами, закрутили їх. Дали маленькому своїми пальчиками щось там намацати ..... і вибрав Павла . В наших родинах Павлів не було от вирішили що так і буде

Вікторія Вікторівна• 19 января 2015
А яке у Вас цікаво прізвище?
автор Детектор лжи • 19 января 2015
Ответ дляпалка-копалка
расплодились вы однако,....
Ви заздрите? Погане почуття.
автор Детектор лжи • 19 января 2015
Ответ дляАртура Пирожкова
а чоловіка як звати?
Юрій
Ватный Пупс• 19 января 2015
до 3х рочків буде ’синочком ’ . а там уже сам вирішить як його звати )
КонхфЭдкаТузик• 19 января 2015
Ответ дляВатный Пупс
+1))
Приму в дар• 19 января 2015
Ответ дляДетектор лжи
Ви заздрите? Погане почуття.
То ви вже бабуся ?
автор Детектор лжи • 19 января 2015
Ответ длялионелла
Дякую.
автор Детектор лжи • 19 января 2015
Ответ дляmarytana
То ви вже бабуся ?
Так, бабуся. Мені лише 35, так склалася доля. Олег - син першого покійного чоловіка і його першої дружини
Роза завяла• 19 января 2015
Ответ дляДетектор лжи
ну к имени Роберт и Ричард -отчесво не подходит точно
Ниф_ниф• 19 января 2015
Иностранные имена звучат странно рядом с отечественными отчествами. Как потом ребёнку с таким жить? Мне тоже по душе славянские имена. Нужно такое имя дать ребенку, что бы с отчеством и фамилией звучало. К тому же он в будущем будет папой, и вот представьте будет у него дочь к примеру Ольга Ричардовна. Нелепо как то звучит.

автор Детектор лжи • 19 января 2015
Ответ дляНиф_ниф
Так і про це. Але як переконати? Та й імені іншого не придумаю, навіть варіантів немає. Коли планували дит, хотіли донечку Улянку, а тут третій син. Бабуся пропонує Нікіта, інша бабуся - Клим. Клим для мене прийнятне ім´я, але чолові вперся.
Ниф_ниф• 19 января 2015
Спросите мужа хотел бы он,что бы его звали Ричардом или Робертом. К выбору имени нужно подходить ответственно. Зачем лезть в дебри если у нас своих имен красивых полно? Дайте ему книгу с имена пусть выберет 5 которые ему по душе (только не иностранные) и Вы из этих 5 выберите то, которое нравиться наиболее. Ищите компромисс.