Нам вже майже 3 місяці..з бутилочки п´є ще в роддомі давала..і соску давала не хоче кожен день даю з´являється рвотний рефлекс))і починає псіхувати))це моя перша дитина,подруги кажуть що з соскою дитинка краше спить і гуляє..як ви своїх привчали?
Улучшанский-Ухудшанский• 20 января 2015
Ответ длякатюша катюша
Я годую груддю і інколи на ніч даю смєсь бо не випускає грудь з рота смокче годинами і від того набирає багато..я думаю що їй просто щось смоктати хочеться )))
Если ребенок набирает вес на ГВ это норма. Но нельзя перекармливать смесями. Я вообще не понимаю зачем вы даете смесь. Наладьте совместный сон и будет вам счастье.
Точная копия плова• 20 января 2015
Ответ длякатюша катюша
Вага набирається відповідно від калорійності їжі. Потрібна адаптована суміш для вашого віку від 0 до 6 місяців краще відомих фірм, від Малиша може рознести, також важливо, що ви вживаєте, наскільки ваша дієта калорійна. Не їжте багато, не вживайте сильно калорійні продукти типу молока, згущеного молока, будь яких солодощів, меньше пустих вуглеводів типу манки, вермішелі, виключіть навари м´ясні, суп на воді, окремо відварене або на пару м´ясо, не вживати смаженого, кобченого, консервації. З молочного кисломолочні нежирні продукти, твердий сир не вживати, краще йогурт, кефір без добавок, нежирний сир кисломолочний. Фрукти небагато, вони теж дуже калорійні, меньше печива і хліба. Дієта дуже впливає на калорійність грудного молока. Відповідно і на вагу дитини.
Улучшанский-Ухудшанский• 20 января 2015
Ответ дляТочная копия плова
Какая диета, что вы несете? Нельзя перекормить ребенка на ГВ. После 1-2 лет (смотря сколько будет кормить куда только денется этот вес. И какой вообще может быть докорм, если ребенок хорошо набирает вес.
Точная копия плова• 20 января 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Може в якийсь період було мало молока, а тепер вже звичка. Якщо набирає достатньо, то від суміші можна відмовитись.
Точная копия плова• 20 января 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Як сказати, племінник на одному ГВ в 6 місяців був 10 кг, потім до року був на строгій дієті. З приводу докорма теж не розумію, можливо в якись період мамі здалося, що мало молока, а тепер вже звичка. А дієти треба дотримуватись хоча б тому, що в цукерках і консервації і кобчених ковбасах нічого корисного, навіть шкідливе, такі продукти краще виключити.
Улучшанский-Ухудшанский• 20 января 2015
Ответ дляТочная копия плова
Я согласна, что нужно кушать полезную еду, но ограничивать себя не стоит. У меня старшая была на ГВ, буквально все время висела на мне. в 4 мес. было 8 кг, в 6 мес. 10. На диеты не сажала. С общего стола не ела, у нее было отдельное детское меню. Но аппетит был хороший, не ограничивали. Конфеты попробовала первый раз после 4 лет. Карапузиком была до 4-5 лет. Сейчас тросточка
Точная копия плова• 20 января 2015
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
В 6 месяцев 10 кг это много, еще правда от роста зависит. Племянник как сплошной колобок был, невысокий и толстенький, ребенок не сесть не мог, ни ползать из за жира сплошного как инвалид, пошел тоже очень поздно, попа тяжелая очень была. Это не нормально.