Луноходик_Ик• 20 января 2015
Ребенку 2.5 года. Она еще не разговаривает? К кому обращаться?
Говорит только ( мама,папа,баба, ав-ав, кака,пись-пись,ням-ням) и все учим. Говорим повтори есть, пить. А она неа. И все. Не очень хотеться по врачам таскать. В садик не ходим. Но начинает нас это уже настраживать. Если идти то к какому врачу?
Ответ дляРадость моя
Обращаться надо к психиатру - маме.)))). Скоро мамаши захотят, чтобы ребенок в год стихи рассказывал.
круто.... Вы даете 100 % гарантию маме, что ее ребенок заговорит?
дайте мне гарантию, с удовольствием пойду сама к психиатру
как просто жить оказывается, а мы паримся............
Глаголица• 20 января 2015
ни к кому не надо обращаться, нам 2,9 и почти так же говорит. я ее пытаюсь научить, а старший сынок мне говорит, что и так понятно, что она хочет, вот дочка и ленится, показывает ручками, что она еще маленькая :) старший в ее возрасте уже коротенькие стишки рассказывал. не переживайте, у всех деток по-разному развитие происходит:) зато моя дочка намного самостоятельнее сына, когда он был в ее возрасте
Одноклассница• 20 января 2015
Для успокоения своей души обязательно покажитесь:
1 логопеду
2 стоматологу ( они проверяют уздечку, язык )
3 невропатологу
Моя девочка почти до 4 имела в лексиконе слов 6-7, а теперь рот ей закрыть не могу.
1 логопеду
3 невропатологу
МаксХмара• 20 января 2015
Психолог та логопед БЕЗКОШТОВНО проконсультують вас з питань особливостей мовленнєвого розвитку вашої дитини.
Коли дитина мовчить, у турботливих батьків це завжди викликає занепокоєння. Особливо, якщо їй вже виповнилося три роки. Причини мовчання бувають різні, тому в кожному випадку треба розбиратися окремо.
Досвідчений психолог працює з дітьми віком від 2-х до12 років, які мають порушення психічного розвитку та вади мовлення. Моя головна мета – допомогти дитині почати розмовляти так, як усі діти, навчити вас розуміти свою дитину і допомагати їй самостійно (надаю чіткі рекомендації щодо ваших подальших дій). Реабілітаційна програма ґрунтується на психодіагностиці. У своїй роботі я використовую різні методи розвиваючого навчання (з врахуванням «зони найближчого розвитку», казкотерапію, АВА-терапію, сенсорні та інші психокорекційні методи, займаюся розвитком тонкої та крупної моторики, допомагаю дитині адаптуватися до колективу.
Ви завжди можете звернутися до мене, якщо:
- вас турбує те, що ваша дитина не говорить або говорить дуже мало для свого віку
- ваша дитина говорить якось дивно (не в плані звуковимовляння), не так, як усі діти
- ваша дитина не будує з вами діалог у той час, як інші діти вже відповідають на запитання
- на вашу думку, ваша дитина відрізняється від інших дітей свого віку не в кращий бік
- ваша дитина має особливості поведінки, які вас лякають
- ваша дитина має неврологічні порушення, які позначаються на її розвитку
Звертатись за тел. 093-850-37-18; 096-440-95-21, Ізмалкова Катерина Борисівна, м.Київ