24 января 2015

допоможіть знайти 10 слів 5 клас !!

скласти 10 слів у яких написання відрізняється від вимови!! БУДЬ ЛАСКА!! ДОПОМОЖІТЬ !!
Непогодка 24 января 2015
Це омоніми чи що?
Все возможно 24 января 2015
Napapiri 24 января 2015
На каком языке?
Все возможно 24 января 2015
На цьому сайті є приклади...списуйте)
Непогодка 24 января 2015
замОк – зАмок, дорОга – дорогА, братИ – брАти, плакАти – плАкати.
автор nika-mov 24 января 2015
Ответ дляNapapiri
На каком языке?
на укр
автор nika-mov 24 января 2015
Ответ дляВсе возможно
На цьому сайті є приклади...списуйте)
спасибочки
бЭйбА 24 января 2015
А може так. Є й слова, вимова і написання яких відрізняються, наприк¬лад: [зеимліа] — земля, [рожчиешчайу] — розчищаю.
Все возможно 24 января 2015
Ми активно готуємось до першого классу...заходжу у всі питання шкільної тематики)))
автор nika-mov 24 января 2015
Ответ длябЭйбА
А може так. Є й слова, вимова і написання яких відрізняються, наприк¬лад: [зеимліа] — земля, [рожчиешчайу] — розчищаю.
спасибо за подсказку
автор Цвиринь 24 января 2015
ми написали - важко, двадцять., безшумний, кігті, книжка, розчищати, розказувати
Непогодка 24 января 2015
Ответ дляВсе возможно
Ми активно готуємось до першого классу...заходжу у всі питання шкільної тематики)))
да-да, і все в блокнот переписуйте ))))
бЭйбА 24 января 2015
може ще й сніг?
Рогнеда Карповна 24 января 2015
замок/замок, кожух(одяг)/кожух(технічна деталь)

ніс(носа)/ніс(нести), надійний(що дає надої)/надійний(що дає надію)

дружні(згуртовані, від дружний)/дружні(союзні, неворожі, від дружній), насінні(насінний)/насінні(насіння)

мала щастя - мала дитина,

високий насип - насип насіння,

довгі коси - дівочої коси і коси траву;

від зорі до зорі - вечірні зорі,
автор Цвиринь 24 января 2015
Ответ длябЭйбА
може ще й сніг?
может и так
автор Цвиринь 24 января 2015
Ответ дляtsyfra
замок/замок, кожух(одяг)/кожух(технічна деталь)

ніс(носа)/ніс(нести), надійний(що дає надої)/надійний(що дає надію)

дружні(згуртовані, від дружний)/дружні(союзні, неворожі, від дружній), насінні(насінний)/насінні(насіння)

мала щастя - мала дитина,

високий насип - насип насіння,

довгі коси - дівочої коси і коси траву;

від зорі до зорі - вечірні зорі,
важко - ваШко, двадцять - дваТцять в таком смысле )))
бЭйбА 24 января 2015
Ответ дляtsyfra
замок/замок, кожух(одяг)/кожух(технічна деталь)

ніс(носа)/ніс(нести), надійний(що дає надої)/надійний(що дає надію)

дружні(згуртовані, від дружний)/дружні(союзні, неворожі, від дружній), насінні(насінний)/насінні(насіння)

мала щастя - мала дитина,

високий насип - насип насіння,

довгі коси - дівочої коси і коси траву;

від зорі до зорі - вечірні зорі,
Чи я не все зрозуміла....автор питав слова у яких написання відрізняється від вимови...а ви пишете слова, які пишуться однаково, але мають різне значення
Рогнеда Карповна 24 января 2015
Ответ длябЭйбА
Чи я не все зрозуміла....автор питав слова у яких написання відрізняється від вимови...а ви пишете слова, які пишуться однаково, але мають різне значення
я забила в инете, что-такое омографи и примеры омографов. Открыла пару сайтов и там были примеры.
автор Цвиринь 24 января 2015
ну я не сильна в мовах)))) , прибегаю к интернету , спасибо всем
Рогнеда Карповна 24 января 2015
Ответ длябЭйбА
Чи я не все зрозуміла....автор питав слова у яких написання відрізняється від вимови...а ви пишете слова, які пишуться однаково, але мають різне значення
ой, тоесть сначала забила, как вообще называются эти слова. Узнала, что такие слова называются омографами, а потом начала искать примеры омографов.
бЭйбА 24 января 2015
Ответ дляtsyfra
ой, тоесть сначала забила, как вообще называются эти слова. Узнала, что такие слова называются омографами, а потом начала искать примеры омографов.
Якби знати, яку тему зараз дитина проходить з мови....було б не так важко зрозуміти, що саме писати
автор Цвиринь 24 января 2015
дитина тиждень не відвідує школу. дз дізналась по телефону
Женамужная 24 января 2015
Ответ дляЦвиринь
ми написали - важко, двадцять., безшумний, кігті, книжка, розчищати, розказувати
щебчуть -шчебечуть
джерГотять - жерГотять *Г с хвостикоим
Женамужная 24 января 2015
Ответ дляЦвиринь
ну я не сильна в мовах)))) , прибегаю к интернету , спасибо всем
посмотрите какая тема в учебнике, скорее всего - фонетика, орфография и т.д.
автор Цвиринь 24 января 2015
Ответ дляЖенамужная
посмотрите какая тема в учебнике, скорее всего - фонетика, орфография и т.д.
приголосні, тверді та мякі , дзвінкі та глухі