ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 24 января 2015

писати відгуки український сайт. хто так заробляє?

З задоволенням буду писати відгуки натовпи якими користуюсь. І звичайно хочеться щоб за це платили. Знаю є такі рос. сайти. Розкажіть чиє такі українські? Можливо хтось пише відгуки.
Черепаха Тортила• 24 января 2015
хоть китайские, из за таких как вы никто отзывам уже не верит, только стараюсь на форумах искать отзывы.

Губы рыбы• 24 января 2015
Ответ дляЧерепаха Тортила
а вы пришли в темку и сразу свой пук вставили
автор furija2007 • 24 января 2015
Ответ дляЧерепаха Тортила
Та ні не бурхливі відгуки. Насправді і думку про товар яким я дійсно користувалася
автор ЛетаЙущаЙа АшЫпка • 24 января 2015
Ось приклад такого сайтаhttp://irecommend.ru/content/ai-rekomend
УлыбАчка• 24 января 2015
Заработаете вы копейки.
Есть и украинские, кто-то недавно спрашивал ха такой сайт. Точно название не помню, типа ’отзовик’, но как-то немножко отличается
ksuha747• 24 января 2015
Ответ дляfurija2007
По-перше, я вас бачу. По-друге, відгуки українською - це безкоштовно. І навіть за конспект великого заняття дадуть аж 5 гривен. А шкода.
ksuha747• 24 января 2015
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Ця ссилка неактивна. Російська ссилка - українські гроші?

Ответ дляksuha747
Консерватор з мене ніякий діло не грошах мені подобається писати відгуки. Тим більше є по що.
Аноним Советчик• 24 января 2015
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Конспиратор)))))
Ответ дляАноним Советчик
Конспиратор)))))
Пишу з планшета:-)