Інформація з ФБ:
25 січня близько 22.00 години до школи №91 м.Львова підійшло четверо чоловіків в камуфляжі. Назвавшись працівниками міліції, попросили сторожа відчинити двері та впустити їх в приміщення школи для огляду ( начебто додаткові заходи безпеки). Сторож відповів, що спершу зобов´язаний зателефонувати до директора школи. Почувши це двоє чоловіків одразу пішли. Директор школи зателефонувала в міліцію. Їй повідомили, що своїх співробітників вони не направляли.
Схожі випадки були і кількох інших школах.
Ми в свою чергу провірили цю ситуацію предзвонивши в УМВС у Львівській області , а також по всім Громадським Формуваннях , також з керівництвом муніціпальної дружини - ніяких таких задач для підлеглих чи роботи не проводилося у Львові. Тому дуже просимо донести до керівництва шкіл і охорони про такий інцидент і не пускати незнайомих людей без жодного посвідчення на провірку в школі , не важливо в день це проходить чи вночі, також міліція взяла під контроль цю ситуацію і при виявленні таких людей обов´язково дзвонити 102
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
ой... не дай Бог... для мене це так страшно: школи, садочки((( все страшно, але де діти без батьків, це набагато страшніше(((
Yulyasha81• 26 января 2015
Да что ж это твориться ????
И так душа болит, а сейчас вообще разрывается
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляolkaig
4 пришло, а 2 ушло, а где ещё 2?
2 одразу пішли, а 2 пізніше. Якщо це правда, то що тут не ясного, до чого ці придирання до слів?
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляLady_Al
Ммм...у гас в прошом году ограбили школу,а другую(элитеую...Юнеско поддерживает)просто разгромили классы..ничего не взяли,но попортили имущества много
пограбування зараз здається дрібницею
Ответ дляВікторія Вікторівна
і в мене ті ж думки - коли дитина поруч, є хоч мізерний шанс її захистити, а так просто мороз по шкірі від думок
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляolkaig
а спокойнее ответить можно?
я спокійно відповіла
Ответ дляEllo
а что такое садик... у вас садик сильно охраняется? Лично у нас у каждой группы отдельный вход,войти может любой, дверь открыта. И так я уверена большинство садов.
ну у нас в садочку на дверях чергова дійсно постійно, там така зав.садка, що якщо муха пролетить без її відома, дістанеться всім
А от у школі охорона є, але це все настільки формально
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
страх в мене такий давно є((( де масове скупчення дітей (аж страшно подумати). Ви тільки не смійтеся, я коли ходила з дитиною до цирку, так клала до карману сотню доларів, на всякий випадок, для того щоб відкупитися, от така от фобія вже розвинулась((