ze_lenka• 26 января 2015

Тривожна інформація для працівників шкіл та батьків

Інформація з ФБ:
25 січня близько 22.00 години до школи №91 м.Львова підійшло четверо чоловіків в камуфляжі. Назвавшись працівниками міліції, попросили сторожа відчинити двері та впустити їх в приміщення школи для огляду ( начебто додаткові заходи безпеки). Сторож відповів, що спершу зобов´язаний зателефонувати до директора школи. Почувши це двоє чоловіків одразу пішли. Директор школи зателефонувала в міліцію. Їй повідомили, що своїх співробітників вони не направляли.
Схожі випадки були і кількох інших школах.

Ми в свою чергу провірили цю ситуацію предзвонивши в УМВС у Львівській області , а також по всім Громадським Формуваннях , також з керівництвом муніціпальної дружини - ніяких таких задач для підлеглих чи роботи не проводилося у Львові. Тому дуже просимо донести до керівництва шкіл і охорони про такий інцидент і не пускати незнайомих людей без жодного посвідчення на провірку в школі , не важливо в день це проходить чи вночі, також міліція взяла під контроль цю ситуацію і при виявленні таких людей обов´язково дзвонити 102
поваренок• 26 января 2015
спасибо

Nюш@• 26 января 2015
Поразползались таки твари по всей стране
Душечка• 26 января 2015
Спасибо
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляповаренок
спасибо
ой, лучше бы это было фейком, охрана в школах весьма условная(
Марьери• 26 января 2015
Вот сволочи, ничего святого
olkaig• 26 января 2015
4 пришло, а 2 ушло, а где ещё 2?
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
ой... не дай Бог... для мене це так страшно: школи, садочки((( все страшно, але де діти без батьків, це набагато страшніше(((

Ello• 26 января 2015
ну а что вспомните Беслан, не дай приведи Боже нам такого несчастья еще в стране.
Голохисп• 26 января 2015
тему в топ!
Yulyasha81• 26 января 2015
Да что ж это твориться ????
И так душа болит, а сейчас вообще разрывается
автор ze_lenka • 26 января 2015
У нас тепер як на пороховій вежі- постійно чути про замінування різних об´єктів, у мене паніка стосовно шкіл-садочків вже давно назрівала, як прочитала, руки опустилися
Lady_Al• 26 января 2015
Ммм...у гас в прошом году ограбили школу,а другую(элитеую...Юнеско поддерживает)просто разгромили классы..ничего не взяли,но попортили имущества много
Kara_mia• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
а откуда информация?
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляolkaig
4 пришло, а 2 ушло, а где ещё 2?
ну тут дійсно незрозуміло - чи помилилися в тексті, чи що там було
Kara_mia• 26 января 2015
в смысле ссылку дайте
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляolkaig
4 пришло, а 2 ушло, а где ещё 2?
2 одразу пішли, а 2 пізніше. Якщо це правда, то що тут не ясного, до чого ці придирання до слів?
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляKara_mia
в смысле ссылку дайте
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7971410470...
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляLady_Al
пограбування зараз здається дрібницею
Kara_mia• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
спасибо

автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
і в мене ті ж думки - коли дитина поруч, є хоч мізерний шанс її захистити, а так просто мороз по шкірі від думок
olkaig• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
а спокойнее ответить можно?
lanyshka• 26 января 2015
Как страшно теперь за детей.
Ello• 26 января 2015
а что такое садик... у вас садик сильно охраняется? Лично у нас у каждой группы отдельный вход,войти может любой, дверь открыта. И так я уверена большинство садов.
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляolkaig
а спокойнее ответить можно?
я спокійно відповіла
Инга-2000• 26 января 2015
распечатаю и передам с дочкой в школу для охранников. Спасибо.
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляEllo
ну у нас в садочку на дверях чергова дійсно постійно, там така зав.садка, що якщо муха пролетить без її відома, дістанеться всім
А от у школі охорона є, але це все настільки формально
Lady_Al• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
пограбування зараз здається дрібницею
Даааа..а мож это панику сеят(пусть лучше так). .молимся за мир и за деток наших
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляLady_Al
пусть лучше это паникеры будут, честно
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
страх в мене такий давно є((( де масове скупчення дітей (аж страшно подумати). Ви тільки не смійтеся, я коли ходила з дитиною до цирку, так клала до карману сотню доларів, на всякий випадок, для того щоб відкупитися, от така от фобія вже розвинулась((
Алекса• 26 января 2015
я думаю, что эту инфо разумно донести до администрации садов-школ, куда ходят наши дети - чтобы как минимум охрана прежде чем кого-то пускать, звонила сначала в милицию