Інформація з ФБ:
25 січня близько 22.00 години до школи №91 м.Львова підійшло четверо чоловіків в камуфляжі. Назвавшись працівниками міліції, попросили сторожа відчинити двері та впустити їх в приміщення школи для огляду ( начебто додаткові заходи безпеки). Сторож відповів, що спершу зобов´язаний зателефонувати до директора школи. Почувши це двоє чоловіків одразу пішли. Директор школи зателефонувала в міліцію. Їй повідомили, що своїх співробітників вони не направляли.
Схожі випадки були і кількох інших школах.
Ми в свою чергу провірили цю ситуацію предзвонивши в УМВС у Львівській області , а також по всім Громадським Формуваннях , також з керівництвом муніціпальної дружини - ніяких таких задач для підлеглих чи роботи не проводилося у Львові. Тому дуже просимо донести до керівництва шкіл і охорони про такий інцидент і не пускати незнайомих людей без жодного посвідчення на провірку в школі , не важливо в день це проходить чи вночі, також міліція взяла під контроль цю ситуацію і при виявленні таких людей обов´язково дзвонити 102
Капитошенька• 26 января 2015
Ответ дляEllo
а что такое садик... у вас садик сильно охраняется? Лично у нас у каждой группы отдельный вход,войти может любой, дверь открыта. И так я уверена большинство садов.
у нас в садике забор, вокруг никак не зайдешь-все застроено, и домофонная система на весь садик.
Капитошенька• 26 января 2015
Ответ дляEllo
а у нас заходи-выходи без проблем меня это убивает. На забор я бы вообще не полагалась как и на домофон, кто захочет войти, тот войдет.
ну по крайней мере-хоть что-то делают для безопасности деток, как посмотрю в других садиках вообще все двери на распашку-заходи не бойся.
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляIrina0713
так уже давно с западной расползлись... где их сейчас только нет...
так це ж про ЗАПАДНУ мова і йде. Це ж про Львів
Ответ дляIrina0713
Только Вы настоящие))) А все, кто думают иначе и видят, что вокруг происходит - однозначно тролли...
І яке інше бачення ви пропонуєте? У повідомленні ні слова про те, хто викликав підозру і звідки ті підозрілі люди родом, і не треба непотрібних фантазій
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляСамнешка
Ой, как хорошо, что мой в сад не ходит. Теперь и в ТЦ стараюсь меньше бывать.
Троллякам не отвечайте! хай з голоду пухнуть
Почую, хоча б один разечок про садочки погані новини, перестану свого водити(
людмила 83• 26 января 2015
знаете, девочки, а я свою дочку сегодня в сад не водила и завтра буде дома. что-то стремно мне после Мариуполя.
людмила 83• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
це правда, але ми працюємо з чоловіком, можливості залишати вдома немає(
да, это другое дело. Боже, что же оно будет(((
людмила 83• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
я розумію, що себе накручувати не можна, але мені так страшно
оно и без накручивания страшно((( я прошлую ночь не спала, на нервах аллергия руки обсыпала(((
Ответ дляИнга-2000
если бы ’оно там и родилось’, по логике к вам бы детей взрывать поеали, нет? Или вы логику не включаете как обычно...
я вам не хамила. Где вы вообще видите логику в последних событиях в Украине? Одних свергли неугодных других привели да таких что и приснится не могло, Крым прос..ли, народа перебили сколько, во имя чего или кого? Вместо того чтоб давать помощь отбирают выплаты, вместо эвакуации запрещают вьезд. Где в этом логика?
irinkaberry• 26 января 2015
Сегодня во Львове много даишников в сопровождении военных с автоматами. Муж только приехал.
irinkaberry• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
У нас тепер як на пороховій вежі- постійно чути про замінування різних об´єктів, у мене паніка стосовно шкіл-садочків вже давно назрівала, як прочитала, руки опустилися
А что еще ложно минировали? Я про Ашан слышала, подруга как раз была там в тот момент