ze_lenka• 26 января 2015

Тривожна інформація для працівників шкіл та батьків

Інформація з ФБ:
25 січня близько 22.00 години до школи №91 м.Львова підійшло четверо чоловіків в камуфляжі. Назвавшись працівниками міліції, попросили сторожа відчинити двері та впустити їх в приміщення школи для огляду ( начебто додаткові заходи безпеки). Сторож відповів, що спершу зобов´язаний зателефонувати до директора школи. Почувши це двоє чоловіків одразу пішли. Директор школи зателефонувала в міліцію. Їй повідомили, що своїх співробітників вони не направляли.
Схожі випадки були і кількох інших школах.

Ми в свою чергу провірили цю ситуацію предзвонивши в УМВС у Львівській області , а також по всім Громадським Формуваннях , також з керівництвом муніціпальної дружини - ніяких таких задач для підлеглих чи роботи не проводилося у Львові. Тому дуже просимо донести до керівництва шкіл і охорони про такий інцидент і не пускати незнайомих людей без жодного посвідчення на провірку в школі , не важливо в день це проходить чи вночі, також міліція взяла під контроль цю ситуацію і при виявленні таких людей обов´язково дзвонити 102
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляirinkaberry
Сегодня во Львове много даишников в сопровождении военных с автоматами. Муж только приехал.
хлопців загиблих майже щодня привозять, часто тепер військові і міліція у супроводі

автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляirinkaberry
А что еще ложно минировали? Я про Ашан слышала, подруга как раз была там в тот момент
Ашан декілька разів, облраду, міськраду, супермаркет ’Фуршет’
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляАлександра84
так они ночью приходили?
судячи з повідомлення, так
irinkaberry• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
так они на перекрестках стоят дежурят с даишниками
автор ze_lenka • 26 января 2015
Ответ дляirinkaberry
не знаю, сьогодні півдня проїздила по місту, не бачила чогось надзвичайного, може на виїздах з міста чергували?
irinkaberry• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
не знаю, уточню потом.
Міленка• 26 января 2015
Ответ дляze_lenka
На виїзді з мітса на Київській расі був з даїшником автоматчик. Страшно...

osovitnaya• 26 января 2015
В нашей школе уже несколько дней и родителей в помещение не впускают. И сменили охрану. Киев. Вывесили объявку, что посещение школы кем бы то ни было запрещено по какому то приказу. Зато в сад заходи-выходи. Сад и школа в одном районе.