Пуки-куки• 26 января 2015
Через фінансові проблеми ви б забрали дитину з садочка?
Одним словом суть свого запитання я написала (((
Хочу почути думку інших людей..(
Результат:
вже голосів:
73 (74.49%)
Ні
22 (22.45%)
Так
3 (3.06%)
Думаю якраз що робити
Пуки-куки
• 26 января 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
мені здається Ви ще дуже молода і треба навчитися відгавкуватися і стояти на своєму.А дитину водіть в садік і скажіть,що зараз просто нема грошей,як будуть ,тоді і дам.Або просто давайте по мірі можливостей по 10-20грн вихователям-хай їм передають.
я оплачую садок і даю 10 грн кожного місяця на вимоги садочку але такі сумми я просто не в змозі плати чесно
і жалітись я не вмію комусь ,і н хочу щоб ходити потім мене обговорювали,адже так і буде
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
таке можливо? чи щось треба написати?
Підійдійть до завідуючої, розкажіть про часті хвороби дитини, що в холодну пору року, лютий, березень, водити не будете із збереженням місця, так як лікування зараз дуже дороге. В нас, наскільки я знаю, якщо взагалі 3 міс не водити, то піднімають питання про виключення з групи.
В мене перший рік дитина також дуже часто хворіла. Було що 4 дні в садочку, а 3 тижні в дома, а було що і 2 дні в садочку і знову хворий. Зараз вже другий рік ходить, і став тьху, тьху, тьху хворіти меньше.
І у Вас все наладиться. Дитина буде меньше хворіти і тато, як заробить багато грошей, що ще всім носа втрете
Пуки-куки
• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
я напевно так і зроблю..завтра піду до завідуючої так і скажу,що дуже хворіє...і треба постійно викидати 250 грн на ліки...нас не було місяць і тут бачу виховательку в місті і вона мені каже треба здати 200 грн ,там зателефонуй до мамів..Я взнаю а тут таке,я просто в ступорі стояла ,там входить туалет який робили і подарунки виходить 200 грн ,але в групі 35 дітей ,це велика сумма виходить.я дійсно нмаю лишніх грошей щоб постійно здавати...це ще скоро буде 8 бережзня і знов здавай(Мені легше весну вдома посидіти і літом відати знов...а що робити
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
Про подарунки виховательці це звичайно, щось незрозуміле, це якийсь у Вас крутецький садочок, я таке взагалі перший раз чую.
Якщо це Вас звичайно не образить, може взнайте десь в соц.забезі, чи є якісь пільги для малозабезпечених сімей, в плані оплати садочка, тато ж вважається безробітним, і Ви на неофіційній роботі.
Пуки-куки
• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
та чому це не є образою..це так і є..я офіційно не працюю чоловік теж ,ми взагалі знімаємо квартиру ,одним словом не вішаю своїх проблем нікому ,стараюсь вирішуваи їх сама....
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
ну я звичайно не знаю чи таке є, я про пільги, але можна повзнавати. Я так говорю, бо чула колись як наша вихователька говорила про одну нашу маму (в якої ряд своїх проблем), щоб та написала заяву та не платила за садочок ’Ну так же ж можна!’ були слова виховательки.
Пуки-куки
• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
такий час зараз..ніхто не задумується над тим що в когось можуть бути фінансові проблеми(
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
Бачу Ви вже не плачите)) не хвилюйтесь так, зараз в багатьох фінансові проблеми, і багатьом прийшлось затягнути пояски(хоча Вам від цього не легше звичайно). Але все буде добре! Якби тільки не бомбили, я зараз так кажу) І головне, щоб дитина не хворіла.
Пуки-куки
• 26 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
це дісйно так,він хворів за літо і за осінь напевно 10 раз точно..всі добре знають скільки зараз вартують ліки((то садок мені вийшов ого-го....плакати сил нема...посидить вдома нічого страшного не станеться а потім піде ...дякую вам за підтримку
Вікторія Вікторівна• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
І Вам всього найкращого!!!
Ошеламиссимо• 26 января 2015
Ответ дляПуки-куки
я вже знайшла ,буду робити макіяжі в перукарні по запису..але це всеодно не стабільно(
ну так вы вообще супермолодец! там не стабильно, сям не стабильно-и уже есть денежка!
slobodyan_l• 27 января 2015
Ответ дляПуки-куки
я веду мову не лише про гроші за садок.вчора сказали здати на день народження виховательці по 200 грн ,перед Новим роком 300 здавали ..мені дійсно здається що це дуже багато(
Так говорите, что это для Вас много!
Как это знакомо((( На собрании все покорно мащут головами в такт друг-другу, выходя за сад в курилку махавшие головами прозревают и начинают материться на поборы!! Почему не обсуждаете на общих собраниях и не слышите всех родителей?!!
slobodyan_l• 27 января 2015
Ответ дляПуки-куки
коли я раз запитала куди гроші йдуть ,на мене чуть не напала більша половина мамочок ,зробили з мене проблемну тому що я поцікавилсь куди йдуть гроші
Тепер навіть говорити з ним не хочу(
Очуметь(( Что значит напали!! Потребуйте отчет у род.комитета!! А не поджав хвост лебезите перед этими мамашами!!