Hmelen• 31 января 2015

А кто-то проходил тестирование в новую патрульную службу?

Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
10399 1
Бесконечность-не предел• 05 марта 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
Я на 14.30 була, вчора о восьмій вечора вже прийшло запрошення на психологічні на 10-те.
А я думала они в основном после полуночи отсылают, заметила, что 00 с копейками, но смотрю, не обязательно

Бесконечность-не предел• 05 марта 2015
Ответ дляJayJay
мне тоже пока что не прислали) не волнуйтесь всем пришлют)
Вы узнавали?
JayJay• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы узнавали?
нет)) я мыслю логически))
Бесконечность-не предел• 05 марта 2015
Ответ дляJayJay
нет)) я мыслю логически))
расскажите и нам, успокойте)
JayJay• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
расскажите и нам, успокойте)
во-первых) нет никакого правила когда вас приглашают
а во-вторых псих тест это субьективный метод, поэтому, чтобы точно узнать ваши личностные качества вас обязательно пригласят на собеседование. Это не физо, где ты не сдал нормативы - значит не нужен)
Бесконечность-не предел• 05 марта 2015
Ответ дляJayJay
я об этом тоже думала, что нужно пообщаться с кандидатом на основе теста. Но, если шкала лжи, к примеру, сильно зашкаливает, то тест уже не правдив, данные по другим шкалам не достоверны. И получается тест ты не сдал.
JayJay• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
вообще все зависит с какой ноги ты встал) например когда я его сдавал я клацал со скоростью звука, потому что спешил) в общем все это субьективно) вот увидите все вам пришлют

FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляМстящий за Зайца
ми вже на псих тестах були. це ми вже про співбесіду хвилюємося :)
ainez• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
а Ви ж теж в понеділок на Колекторній здавали? на 12.30?
Я ТАМ БЫЛА В 12.30))))) ВАМ ПРИШЛО НА СОБЕСЕДОВАНИЕ ПРИГЛАШЕНИЕ?)
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляainez
ні :( а Вам?
ainez• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
ні :( а Вам?
ДА... ЗАВТРА.... ТОЛЬКО ЧТО ПЕРЕЗВОНИЛИ, УТОЧНЯЛИ ДЕВИЧЬЮ ФАМИЛИЮ МАТЕРИ МОЕГО МУЖА..... ГОТОВЯТСЯ.....
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
ага и тех кто на 14 30, а про нас забыли. Может по алфавиту, так моя фамилия на Т. Неа, никого не знаю, из тех кто на 8 30 был. А с Вами девушка была, ее позвали?
я не маю телефона тієї дівчини, тому не знаю
Бесконечность-не предел• 05 марта 2015
Ответ дляainez
А Вы в Анкете не указывали это?
ainez• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
Если честно, я и сама не горю желанием на это собеседование быстро попасть, но тут дело в другом, не знаю как это назвать. Вобщем я слишком далеко зашла на этом этапе обидно если не позовут дальше(
А почему в первую не хотите?
ВОТ.... ВОТ..... Я ВООБЩЕ ТО РАБОТАЮ..... И ЕСЛИ ОНИ МНЕ ТАК РЕЗКО СКАЖУТ ЯВИТЬСЯ НА УЧЕБУ, Я НЕ УСПЕЮ УВОЛИТЬСЯ(((((
ainez• 05 марта 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
А Вы в Анкете не указывали это?
НЕ УКАЗАЛА.... С МУЖЕМ И СВЕКРОВЬЮ НЕ БЫЛО СВЯЗИ, А Я ЗАБЫЛА)))
A.d.e.l.• 05 марта 2015
Бунина,потпишитесь,пожалуйста, когда Вам придет приглашение на псих тест.)
Dartanyan• 05 марта 2015
А у меня вчера на псих тестах так прикольно вышло.. Я сидел в том же классе и за тем же компьюетером, что и на самом первом тестирование)) карма))
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляDartanyan
бажаю Вам ще неодноразово посидіти там на навчанні
Dartanyan• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
Спасибі) До речи, якщо хтось вважає, шо тут майже закінчено відбір, то скажу, що є люди, яких зараз запрошують на фізо аж на 11.03.

FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляDartanyan
прикольно виходить :) перша група вже вчиться, а хтось ще по колу кілометр бігає :)))))))
Dartanyan• 05 марта 2015
ОПИС ВАКАНСІЇ ПРАЦІВНИКА ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Основні посадові обов’язки:
– Патрулює визначену територію (пішки, на патрульному автомобілі або на інших транспортних засобах) та забезпечує охорону громадського порядку та безпеки громадян
– Надає інформацію пішоходам та водіям транспортних засобів
– Перевіряє та фіксує будь-які порушення законодавства, виписує штрафи
– Приймає та передає інформацію по рації, реагує на правопорушення, виїжджає на місце події, вивчає скарги громадян
– Реагує на виклики щодо побутових правопорушень (проявів домашнього насильства тощо)
– Надає невідкладну допомогу потерпілим від суспільно небезпечних діянь, нещасних випадків, особам з обмеженими фізичними можливостями та особам, що втратили можливість самостійно пересуватись
– Забезпечує безпеку дорожнього руху; регулює дорожній рух
– Зупиняє дорожньо-транспортні засоби, перевіряє посвідчення водія та інші необхідні документи, проводить візуальний огляд у разі підозри щодо вчинення правопорушення
– Організовує заходи безпеки на місці ДТП, складає необхідні документи, надає першу допомогу учасникам ДТП
– Здійснює оперативно-розшукові заходита слідчі дії з метою виявлення і попередження злочинів та інших правопорушень
– Сприяє розслідуванню справ щодо вчинених злочинів в межах компетенції Департаменту

Особистісні якості:
– Мотивація
– Комунікабельність, ввічливість
– Навички аргументовано висловлювати свою думку
– Дисциплінованість, відчуття відповідальності
– Вміння прийняти рішення та діяти в екстремальних ситуаціях
bunina• 05 марта 2015
Ответ дляA.d.e.l.
не пришло еще , жду . Уже звонила на гор. линию, сказали ждите еще неделю, потом если что звоните, будем разбираться. Вот так
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляbunina
тобто я правильно розумію, що Ви здавали фізо ще з Лєною, вона вже завтра на співбесіду іде, а Вам ще на псих тести запрошення не прийшло?! при тому, що ви круто там на фізо все здали?!
JayJay• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
буниной стихи писать нужно, а не в полиции служить)
bunina• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
Да именно так, только я ВЛК проходила 28 февраля
bunina• 05 марта 2015
Ответ дляJayJay
Спасибо, за веру в мои поэтические таланты, но посмею Вас разочаровать )) с поэзией не сложилось ) хочу найти себя в полиции
bunina• 05 марта 2015
Я не знаю почему не шлют, с ВЛК вроде все ок, мне сразу начальник ВЛК подписывал, по тестам 53 балла, физо две пятерки и тройбан, но в общем нормально же выходит, ан нет приглашения и все тут!!! ПАНИКУЮ!!! очень обидно сходить с дистанции
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляbunina
я просто трішки заплуталася. Ви після фізо пішли на ВЛК? і на цьому застопорилося?
bunina• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
Да )
автор Hmelen • 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
справа в тому, що я була після ВЛК, тобо фізо в мене було останнє перед психо, а у Жені перше, після ного ще ВЛК, тому не думаю, що є сенс порівнювати...я ВЛК 3 дні проходила, мені з нашою группи пізніше за інших запрошення прийшло...Я впевнена, що Жені буде запрошення на психо...не може не бути, не має жодної причини...просто коли це буде не відомо...і з того, що я зрозуміла, вони збираються увесь час відбір проводити, може не такий активний, як спочатку, але всі будуть і на психо і на співбесіді...от самі подумайте, після навчання першої группи може ’ вилетіти’ більше ніж планувалося, я вже мовчу про саму роботу, в процессі якої, хтось може піти, хтось передумає..а когось і взагалі посадять або звільнят за хабар...і на мій погляд в них зараз абсолютно майже всі певної вікової категорії, в яких промайнула думка піти в поліцію, і якщо реформи будуть проводитися далі, в них завжди є база з бажаючих на руках з результатами і психо і фізо і ВЛК..тому навіть відсутність запрошення на навчання не гарантія того, що через місяць або 2 тобі не зателефонують і не спитаюсть чи можеш ти далі проодовжувати ці ’перегони’