Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляHmelen
справа в тому, що я була після ВЛК, тобо фізо в мене було останнє перед психо, а у Жені перше, після ного ще ВЛК, тому не думаю, що є сенс порівнювати...я ВЛК 3 дні проходила, мені з нашою группи пізніше за інших запрошення прийшло...Я впевнена, що Жені буде запрошення на психо...не може не бути, не має жодної причини...просто коли це буде не відомо...і з того, що я зрозуміла, вони збираються увесь час відбір проводити, може не такий активний, як спочатку, але всі будуть і на психо і на співбесіді...от самі подумайте, після навчання першої группи може ’ вилетіти’ більше ніж планувалося, я вже мовчу про саму роботу, в процессі якої, хтось може піти, хтось передумає..а когось і взагалі посадять або звільнят за хабар...і на мій погляд в них зараз абсолютно майже всі певної вікової категорії, в яких промайнула думка піти в поліцію, і якщо реформи будуть проводитися далі, в них завжди є база з бажаючих на руках з результатами і психо і фізо і ВЛК..тому навіть відсутність запрошення на навчання не гарантія того, що через місяць або 2 тобі не зателефонують і не спитаюсть чи можеш ти далі проодовжувати ці ’перегони’
розумієте, просто тут же пишуть, що зараз фізо проходять в основному зовсім слабенькі по всім параметрам дівчатка - і по фіз підготовці і з низьким балом за перший тест. тобто, скажімо прямо, не перший сорт. запасний варіант. ось і не дуже хочеться розуміти, що тебе теж про запас відкладають
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляHmelen
а те, що Женю не варто в такому випадку ні з ким порівнювати - тут Ви абсолютно праві. це просто означає, що в них там якась неразбериха тимчасова. або якісь спецплани (в хорошому розумінні) стосовно неї. тому що тут же не так, як з тестами - що не знаєш пройшов чи ні. з ВЛК все зразу ясно
я Кукарача• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
со мной вчера девочка была - ей на днях позвонили, она 2 февраля тесты сдавала, месяц никто не звонил, сдала на 38 баллов, нет ни влк ничего...значит явно нехватка женского пола...
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляя Кукарача
я про це і пишу. таких тримають в запасі.
Ответ дляFreedomHouse
та ну, не варто перейматися взагалі такими думками...ніхто не знає який сорт перший а який останній....ті хто має низькі бали і слабеньку фізо, може бути врешті решт кращим поліцейським, саме на цій поосаді ніж найінтелектуальніша людина навіть фізично розвинена...вони поки і самі не знають хто саме їм потрібен і з чим вони стикнуться маючи справу зі всіма нами...це ж тобі не дітей після школи навчати...їм потрібен один єдиний сорт - ті хто зможе працювати реально на цій посаді без рожевих окуляр і мрій про ’кабінетну роботу’ або про шанс використати це лише як сходинку до того щоб потім перейти на жадану ’кабінетну роботу’
в вас зараз просто говорить спортивний інтерес, не хочеться з дистанції зійти ...а якщо ви ще й роботу цю дуже хочете, то тим паче))) я впевнена, що запросять і вас...хоча сама нервувалася, на тесті була трохи знервована і піддалася на якомусь єтапі паніці...
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляHmelen
дякую. ви праві
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляHmelen
удачі Вам завтра на співбесіді! відпишетеся потім?
Ответ дляFreedomHouse
я, до речі, вам буде набагато прикріше коли вас позвуть на співбесіду, але ви з якихось причин її не пройдете, або будете думати, що не пройшли...як дівчина яка відписуавлася пару сторінок назад, про те що ніби зробила щось погане...тому що ВЛК - це здоров´я, фізо - фізична сила, як є так і є..і нічого вже не вдієш на єтапі проходження, психо теж дуже специфічний тест. там не так легко підготуватися, щоб не налажати...а ось сама сіпбесіда, це залешить лише від вас в данний момент часу, від вашого вміння сподобатись, від настрою, від того чи вмієте ви вчасно стиматися і таке інше...і ось тут вже, ціла гора переживань, що могла сказати щось не так, або слова інші підібрати, або всміхнутися вчасно і т.д. уявіть собі яка гамма переживань буде після співбесіди і до моменту чекання запрошення на навчання...а якщо не візьмуть ще й при цьому
Ответ дляainez
ВОТ.... ВОТ..... Я ВООБЩЕ ТО РАБОТАЮ..... И ЕСЛИ ОНИ МНЕ ТАК РЕЗКО СКАЖУТ ЯВИТЬСЯ НА УЧЕБУ, Я НЕ УСПЕЮ УВОЛИТЬСЯ(((((
Ну вы как маленькие! Берете сначала отпуск, потом за свой счет, если все получаеться, увольняетесь. Либо сразу в отпуск с последующим увольнением.
Не хочет работодатель по хорошему, тоже иди на хитрость, берите больничный, потом по той же схеме
Ответ дляzefyrka
НЕ ТАК ВСЕ ПРОСТО..... Я НА ИСПЫТАТЕЛЬНОМ СРОКЕ И ПОКА ОФИЦИАЛЬНО НЕ УСТРОЕНА И ОТПУСК МНЕ НЕ ПОЛОЖЕН ПОКА.....
Ответ дляя Кукарача
Да не женского пола, а вообще нехватка. Точнее, даже не так)) С самого начала говорили, что после первого тура отберут 20% для следующего этапа. Т.к. они не расчитывали на такое большее кол-во желающих. Пришлось последующие этапы начать раньше, чем закончился прием анкет. На второй этап сначала отбирали с лучшими результатами ( по сплетням 40 и выше), а после донабирают более слабыж 38 и т.д
ВлюбленнаяМаруська• 05 марта 2015
Ответ для@696@
А ви коли фізо здавали і які результати?
вчера утром, результаты отстой полный..только челночный бег на шестерочку здала))) км на трояк а отжимания
но мне постоянно приглашения на этапы на след.день приходят)) физо правда чз 2дня прислали..а так я туда уже как на работу, стабильно раз в неделю катаюсь)
СкиниУскачи!• 05 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
шось ви перемудрили на рахунок не першого сорту і запасу :). Я от не зовсім слабенька і бали за тест доволі високі, а фізо проходила тільки вчора... До того ж - звідки організатори можуть знати про фізичну підготовку кандидаток, якщо вони ще її не демонстрували :).
FreedomHouse• 05 марта 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
може і перемудрила :) хвилююся просто
СкиниУскачи!• 05 марта 2015
Ответ дляainez
так если вы официально не оформлены, о каких сложностях с увольнением может идти речь? На испытательном сроке как раз легче всего распрощаться с работодателем - я передумала у вас работать, до свидания.
Ответ дляFreedomHouse
може і перемудрила :) хвилююся просто
Я теж образилась.) У мене 52 бали. Вчора я показала поганий результат, але вони ж не знали про це, коли запрошували. Було дуже багато дівчат з 49 - 55 балів.
Може нема ніякої логіки? Не хвилюйтесь, вас зхапросять пізніше.
Tanya Таня• 05 марта 2015
привет всем. Может были у кого-то из вас проблемы со здоровьем, что вам сказали лечитесь, а потом снова приходите на ВЛК. У меня просто кардиограмма не очень, им не нравится моя тахикардия, кардиолог разводит руками, терапевт тоже не хочет брать на себя ответственность, но так как я была простужена, с температурой, сказили выздоровить и снова переделать ЭКГ. Но прошло уже две недели, и я отстала от той группы, с которой сдавала Физо и ВЛК. Есть тут еще такие же?:( не хочется быть про запас и вторым сортом, как тут пишут:)
Ответ дляЮля Чепик
Я тоже не имела ввиду, что теперь добирают второй сорт). Просто впервых группах проходной бал был более высоким
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
БЛИИИН... ХОЧУ ПО-ХОРОШЕМУ. ТАК ЧТОБ И ВЕРНУТЬСЯ, ЕСЛИ ЧТО МОЖНО БЫЛО)))))) ОДНОЙ ОПОЙ НА ДВУХ СТУЛЬЯХ)))
СкиниУскачи!• 05 марта 2015
Ответ дляainez
тогда, наверное, только с начальством честно и открыто договариваться. И успеть себя отлично зарекомендовать, чтобы жалко было вас отпускать и радостно принимать назад :)
P.S. нажмите капс, пожалуйста, читать немножко тяжело
Вчера девочки сокрушались, что на море не попадут из-за учебы, а еще некоторые говорили, что ’ваще все равно, где работать. лишь бы платили’. Это я к тому, что отсеиваться будет еще очень много людей. Психологи и мотивацию сразу поймут, и в процессе нервы могут не выдержать, и море для кого-то важнее окажется, и еще много чего. Так что, девочки, если вы уверены, что это ваше, то пройдете ))) может позже. зато на море съездите ))