Бабульция• 31 января 2015
Напилась
Сказала чоловвку що розлучаємся,він після обіду поіхав додому до батьків 100 км.,я дітей поклала спати і так хреновр,самотньоюнапилась Кагора і написала йому смс хочу секса...він дзвонив,я не почула грошей нема на рах.щоб йому перезвонити,як змусити ревнувати?Що би ще написати?Пишу з інтернета
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
з якого вона міста?
Ужгород,ми тут збираємо,на цтьому тижні відправляли по госпіталям,так як солдати більш менш забезпечені.Якщо там є НП,ми відправимо
Белый Лосик• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
Хто він прикордонник,піхота,отитанкова артилерія.артилерія? Я можна сказати волонтер...Постараюсь помогти.
вы протрезвейте сначала
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
Він МВС.В мене питання якщо я создам тему люди допоможуть?Ніколи не просила.Він сказав немає фінансування.
Вибачте мені за мої 5 копійок.Можу скинути фото та відео з них вони бідні попеадають під обстріли.
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Спасибо!уже так надоело
мені здається, що я б таке не пережила, як бачу по телевізору, як воюють, навіть в думках боюсь уявити там свого чоловіка
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляЧёрти Шо
я і не витримала він получив поранення в мене на нервах шкалить цукор та тиск
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Нет,думаю навряд допоможуть.У ФБ є Власта Негря з Ужгорода.Зверніться до неі скажіть що ви від Яни Кобозєвоі.Можете ій скинути те що маєте.Попросіть допомогти продуктами.Вона допомиоже
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
А чого не в госпіталі?
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляКина_не_будет
Автор, идите спать.
Яке спать??? Тут помощ нужна
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
А чого не в госпіталі?
госпіталь у нас був літом
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Дівчата,цінуйте своїх чоловіків ми без них нічого не варті
Якщо не зможете іі найти в ФБ,пишіть тут,я тему незакриватиму,або найдіть мене у ФБ напишіть ном.тел Фамілію і місто отримувача
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
нехай одужує побистріше!!!
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляЧёрти Шо
нехай одужує побистріше!!!
він уже на передові справжній патріот та офіцер
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
Яке спать??? Тут помощ нужна
а про чоловіка вже забули?
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
можна мені відкритися???
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
о Боже! Він у Вас ГЕРОЙ!!! Мені завжди таким людям хотілося подякувати за те, що вони роблять
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
дякую!!
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
дуже смішно
Ви є в Фейсбуці?Мені там зручніше спілкуватися.Якщо нема-відкривайтесь
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляЧёрти Шо
йому в школі сина всі батьки казали дякуємо!!!!
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
є мій чоловік
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
дуже смішно
та це ж я не Вам, це я Автору! Починала з помсти, а перейшла на допомогу військовим
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляЧёрти Шо
Автор,добра людина.Вибачте за відповідь.