Бабульция• 31 января 2015
Напилась
Сказала чоловвку що розлучаємся,він після обіду поіхав додому до батьків 100 км.,я дітей поклала спати і так хреновр,самотньоюнапилась Кагора і написала йому смс хочу секса...він дзвонив,я не почула грошей нема на рах.щоб йому перезвонити,як змусити ревнувати?Що би ще написати?Пишу з інтернета
Неутомимые шахматы• 31 января 2015
Детский сад.
тут девочки мужей с войны ждут, трусятся ежедневно, что бы живые здоровые вернулись, а Вы играетесь с ним как будто он брелок для ключей. Фу
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
ето вопрос? сколько Вам лет
25,хочу щоб ревнува,зможе приіхати в понеділок тільки,нехай трошки попереживає
Чёрти Шо• 31 января 2015
от добре, що у вас немає грошей на телефоні, а то б сьогодні наговорили б йому такого, за що завтра 100% було б соромно
Бабульция
• 31 января 2015
Ага,він вже один раз іздив додому,я була проти,і тоді йому зрадила,правда ще малоі не було.нехай попереживає
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляНеутомимые шахматы
Детский сад.
я лично жду очень с АТО
Кима_кепка• 31 января 2015
Он у вас дурак? Было бы за кем переживать! Вы на себя в зеркало посморите!
Я не в теме• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
Он гульнет там, свобода
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляНеутомимые шахматы
Детский сад.
Вы,правы детский сад
Неутомимые шахматы• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
я лично жду очень с АТО
Терпения Вам! Пусть хранит Бог Вашего мужа и пусть скорее возвращается!
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляНеутомимые шахматы
Спасибо!уже так надоело
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляЯ не в теме
Он гульнет там, свобода
Неа,там МАМА,а це читаніє моралей,помощ по хозяйству,аона йому дасть жизні..
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Спасибо!уже так надоело
А коли ротація?
Чёрти Шо• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
про це йому і напишіть, так він більше до вас не приїде і правильно зробить
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
звонил говорил ищи волонтеров мы голодные
Де вони знаходяться,приблизно...
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
Де вони знаходяться,приблизно...
Луганська обл
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Можу дати ном,волонтера скажете від Яни,вона поможепродуктами...Якщо там є нова пошта:-)
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляЗамыленная
я так и не поняла...что там за смс...но я тоже нажралась...коньяка
Написала хочу секса,дійсно хочу...ще би шось написала,таке цікаве
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
мне открыться?
Фисташковый кокец• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
з якого вона міста?
Замыленная• 31 января 2015
Ответ дляБабульция
так...грошей немає....у оператора є функція екстра гроші.....якщо терміново треба....
можна написати шо хочите куні...нехай летить)))
Бабульция
• 31 января 2015
Ответ дляФисташковый кокец
Луганська обл
Хто він прикордонник,піхота,отитанкова артилерія.артилерія? Я можна сказати волонтер...Постараюсь помогти.