Болтушка Му• 31 января 2015
НА КЛУМБІ КИНУЛИ НА 1000 ГРН 2 всі сюди
змушена була видалили тему адже написала тут нік цієї аферистки в скайпі ,і вона почала міняти щохвилинно свій нік ,ми з продавецем не хотіли щоб вона зникла звідти.хотіли вивести на чисту воду.Продавець написав у скайп такий текст
Добрый вечер еще раз! Мне только что поступил звонок с милиции, предсавились следователем по делу мошенничества. Он заявил что на мою карту поступила оплата 1000грн. указал время сумма и данные об отправителе. Что я обокрала девушку которая приобрела у меня угги на сайте. Но у меня нет угг и заказ был от вас на кеды. Обьясните пожалуйста что это все значит( как я понимаю там все серьезно, подключили не только милицию).
Одним словом схема така,дівчина замовила речі в Елени навіть не собі а комусь іншому це виходить нова махінація !Імя і фамілії поки немає тому що дівчина лише зробила заказ .А карткою Елени продала мені уггі яких навіть близько не продавала((Дякуючи ва мої дорогі дівчата ,ви допомогли тримати себе в руках ,знайти вихід із ситуації ))Я дуже рада що знайшла свої гроші,не думала що так швидко але світ не без добрих людей....
Дякую вам мої Кідстафочні Шерлоки ,без вас я б не справилась)))