Залетная Я тут• 04 февраля 2015

Кузьма Скрябин. С нами навсегда.

Светлана 25• 02 мая 2015
Алина Убогая-девочка тоже из группы.
Три місяця без тебе друже
Три місяця нестерпний біль
Три місяця лиш смуток
Три місяця не можу підібрати слів

Чому тебе забрала та зима?
Чому найкрашіх забирає Бог?
Чому не залишив не зберіх він тебе?
Чому,чому чому?

Знай Україна тебе пам´ятає
Знай вона за тобою сумує
Знай вона збереже пам´ять про тебе
Знай їй дуже важко без тебе

Светлана 25• 02 мая 2015
Вечная память.
Александра84• 02 мая 2015
Скрябін (офіційна сторінка)
56 хв ·
Звернення О.М Кузьменко до жителів Кривого Рогу і прилеглих районів, та вірних фанів Кузьми Скрябіна.
В 0564. ua (http://www.0564.ua/news/814583) за 30.04 я прочитала що «меценат» Іванченко грошей на пам’ятник не збирав, але сума 2041 грн звідкись в нього взялася – і він вирішив вислати її мамі Скрябіна на «пропітанія». Декілька днів мені дзвонили якісь дитячі голоси і запитували куди мені таку астрономічну суму зібрану за 10 днів сидіння біля траурних вінків прислати, і принагідно розказали, «устами дітей глаголить істина», що в коробочку де було написано «Фонд памяти Кузьмы Скрябина» добрі люди кидали, і по 100, і по 200 грн. якщо скромно підрахувати кошти, які назбирали за 10 днів, то якраз назбирується сума 2041 грн, і ні гривні більше. Кришталево чесний «меценат» Іванченко вирахувавши до копієчки зібрані гроші вирішив бідній мамі Андрія вислати на хліб. Але не врахував, що мама Кузьми, самодостатня особа, яка ціле життя живе зі своєї творчої діяльності, відмовиться від великодушної подачки «мецената». Тепер місце загибелі мого синочки почищене від бруду, воно буде зберігатися в порядку дійсно порядними людьми. І ми більше нікому не дозволимо знущатися з пам’яті вірного сина свого народу, який ціле життя боровся з хамством, рагулізмом і підлістю.
Іванченко дзвонив до мене разом з дружиною 2.05, вибачався довго і нудно, розжалобив тим, що в них 4 дівчинки, і т.д.. Чесно не кажучи, не хочеться з такою людиною, навіть, розмовляти, він постійно бреше і придумує різні виверти. Заводити кримінальну справу на «мецената» можна, але я думаю краще буде, щоб він за ті 10-тиденні збори грошей зремонтував частину дороги, на цьому страшному повороті, де загинула вже не одна людина, і він погодився, а ви дорогенькі криворіжці, всім миром, проконтролюйте його роботу, щоб слова «мецената» не розійшлися з ділом. Давайте всі разом, як закликав Скрябін, робити цю землю кращою, адже нам і нашим дітям на ній жити.
З повагою О.М.КУЗЬМЕНКО, мама Скрябіна.

Криворожский меценат Сергей Иванченко опровергает свою причастность к сбору средств на памятник...
’Я заявляю, что никогда не собирал и не собираю...
0564.UA
Ludmila_SG• 03 мая 2015
Ответ дляСветлана 25
Вечная память.
Вічна і світла пам’ять! Дуже сумно і пусто без тебе, дорогий наш Кузміч))
Светлана 25• 03 мая 2015
...
Повелитель интернета• 03 мая 2015
Ответ дляСветлана 25
youtube.com/watch?v=ifaqEnAANVw&itct=CAgQpDAYCSIT..
Спасибо!Уже на второй минуте слезы стекали ручьями...Не получается и видимо не получится никогда смириться с его уходом
JULIA_UMKA• 03 мая 2015
Девочки, планируем завтра побывать на могиле Андрея.
Может кто в курсе, как найти ее на Брюховецком кладбище? Времени будет немного, ходить и искать не выйдет ((((

Светлана 25• 03 мая 2015
Ответ дляJULIA_UMKA
этот план когда то в группе девочки давали
JULIA_UMKA• 04 мая 2015
Ответ дляСветлана 25
Я Вам очень благодарна!!!
Ludmila_SG• 04 мая 2015
Ответ дляПовелитель интернета
Тоже самое!
Ludmila_SG• 04 мая 2015
Ответ дляСветлана 25
...
классная фотка))) классные артисты!
Александра84• 04 мая 2015
Скрябін (офіційна сторінка)
1 год. ·
Ольга Михайлівна Кузьменко запрошує фанатів, всіх львів´ян і гостей міста разом з організаторами на відеоконцерт присвячений Кузьмі Скрябіну. Концерт-меседж до народу України відбудеться 10 травня о 20:00, вул. Валова 18а (Музей Ідей). Вхід вільний
Ниф_ниф• 05 мая 2015
Девочки, послушайте! Этого ещё не было.

Ходу пою уже второй день :)

Хотя мне больше нравится аудио версия, не ремикс
Ниф_ниф• 05 мая 2015
Светлана 25• 05 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
https://m.youtube.com/watch?v=bcE_DVr8OUI
песню эту уже слышала и давно себе скачала на телефон
Светлана 25• 05 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
песню слышала давно,а вот клип не видела.
Ludmila_SG• 05 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
Спасибо. классная и Андрей в клипе очень классный)
Ниф_ниф• 05 мая 2015
Кузьма во всех клипах классный
девочка Томочка• 06 мая 2015
Привіт!Друзі,трансляціі на Українському радіо відновлено!Приходьте,завжди вам рада!
http://volnorez.com/ukrainian-radio/broadcast

девочка Томочка• 06 мая 2015
Светлана 25• 06 мая 2015
У Львові вийде книга про Кузьму Скрябіна

Львівське Видавництво Старого Лева видасть книгу спогадів Ольги Кузьменко про свого сина - Андрія, відомого співака Кузьму Скрябіна. У продаж книга надійде наприкінці травня. Про це інформує tvoemisto.tv.

Як зазначила головний редактор видавництва Мар´яна Савка на своїй facebook-сторінці, це дуже несподівана книжка, так само, як і була несподіваною для всіх втрата Кузьми.

’Пані Ольга, мама Андрія, пережила цю втрату завдяки всім тим людям, які говорили про те, яке важливе місце займав її син у їхньому житті. Вона прийшла до нас у видавництво тому, що у збірнику ’Казки під подушку’ ми надрукували казку Кузьми’, - написала Мар´яна Савка і додала, що співак планував написати цілу книжку казок від ангелька Лєльчика, але не встиг.

’Моя дорога птаха. Мамина книжка’ з´явиться наприкінці травня, якраз до концерту, який Кузьмі готують його друзі. На думку Мар´яни Савки, вона є справді маминою книжкою, із теплими спогадами про найдорожчого сина, відібраними знимками. Книга перегукується із його піснею ’Старі фотографії’.
Светлана 25• 06 мая 2015
http://starylev.com.ua/moya-doroga-ptaha-mamyna-kn...
Светлана 25• 06 мая 2015
///
Светлана 25• 06 мая 2015
Юлия Мальцева- КТО СОБИРАЕТСЯ ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ ВО ФЛЕШМОБЕ!!! Будет доставка шариков на Дворец Спорта!!! цвета Желтый, Голубой латексные по цене 10 грн за шт, красный в форме сердца латексный -12 грн за шт. Отпишитесь в коментах, кому сколько шаров нужно, расчитываться за них будете Сами !!!! с тем человеком который их доставит и надует!!! если не отписываетесь СЕГОДНЯ- ЗАВТРА,заказ будет ТОЛЬКО ДЛЯ ОРГАНИЗАТОРОВ Флешмоба!!! Шары будут подписываться вами( по желанию) и запускаться в небо на последних минутах флеша. Шары,если заказываете, будут в 16:30!!!только если мы будем знать приблизительное количество добавочных шаров!!!
Светлана 25• 07 мая 2015
частинка з книги... http://starylev.com.ua/moya-doroga-ptaha-mamyna-kn...
Светлана 25• 08 мая 2015
...
Светлана 25• 09 мая 2015
Видавництво Старого Лева
вчера в 14:04
Передпродаж! «Моя дорога птаха. Мамина книжка»

Друзі, сьогодні починаємо передпродаж книги Ольги Кузьменко «Моя дорога птаха. Мамина книжка».

«Моя дорога птаха» - це книга, в якій пульсує суцільна емоція, живий нерв. Вона умовно розділена на три частини - своєрідний фотоальбом як обрамлення до маминої розповіді про Андрія Кузьменка, його казка «Тарасик, тролейбус і святий Миколай» і підбірка текстів його пісень. Але насправді це слова, які мама просто не могла не сказати про свого сина, про свою найдорожчу птаху, про те, яким він був і яким завжди буде для неї.

Книга має і соціальну складову: 10 грн. з вартості кожного примірника буде виділено в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна.

Прийом замовлень починається у п’ятницю, 8 травня, та триватиме до середи, 20 травня включно! Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших. Доставка та самовивіз замовленої книги відбуватимуться з 21 травня. Ціна видання 55 грн. Участь в акції «Знижки на новинки» видання не братиме!

УВАГА! Тираж видання лімітований: за умовами передпродажу – дві тисячі примірників.

Під час концерту Пам´яті Кузьми, який відбудеться в київському Палаці спорту 20 травня, триватиме продаж книги «Моя дорога птаха. Мамина книжка».

З 21 по 24 травня придбати видання можна буде ЛИШЕ в офісах «Видавництва Старого Лева» (Львів, Київ) та в книгарні «ВСЛ» у Львові.

У всіх магазинах по Україні продаж книги «Моя дорога птаха. Мамина книжка» розпочнеться з 25 травня.

Як взяти участь у передпродажі?

1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням http://starylev.com.ua/moya-doroga-ptaha-mamyna-kn...;

2. Номер картки Приват-банку, на яку зможете здійснити оплату, ви отримаєте у листі - підтвердженні замовлення;

3. Оплатити своє замовлення до 20 травня до 23.59 години. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;

4. ОБОВ’ЯЗКОВО повідомити про здійснення оплати електронним листом на адресу starlev@i.ua з вашим прізвищем, номером замовлення та скрін-копією чеку;

5. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться з четверга, 21 травня.

Якщо у вашому замовленні, крім видання «Моя дорога птаха. Мамина книжка», будуть й інші книги від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 21 травня.

Щоб отримати замовлення протягом 1-2 діб після початку розсилки – рекомендуємо обирати спосіб доставки «Новою поштою», або самовивіз з офісів у Львові та Києві. Деталі доставки http://starylev.com.ua/shop/delivery.

Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва. Ознайомитись детальніше http://starylev.com.ua/shop/payment.

Видавництво Старого Лева
вчера в 14:04

Як взяти участь у передпродажі?

Светлана 25• 09 мая 2015
Так фотографии мог действительно подписать только Андрюха...
Светлана 25• 09 мая 2015
и ещё
Светлана 25• 09 мая 2015
фото супер