Залетная Я тут• 04 февраля 2015
Кузьма Скрябин. С нами навсегда.
пионерка_маша• 27 октября 2015
Ответ дляАлександра84
Уривки інтерв´ю з Кузьмою Скрябіним (грудень 2013)
дякую
Александра84• 29 октября 2015
Скрябін (офіційна сторінка)
17 год. · Змінено ·
Андрія Кузьменка нагородили орденом ’За заслуги’ І ступеня (посмертно)!!!
Друзі, ми здобули! Завдяки ВАМ, і тільки вам! Подяка і обійми всім і кожному, особливо ініціатору петиції Юрію Морозовому! ДЯКУЄМО ЛЮДИ!
Відповідь Президента на петицію:
Народ, аби ви розуміли, який саме орден ви подарували Андрію своєю підтримкою та любов´ю:
Орден І ступеня ’За Заслуги’, являється більш значимою державною нагородою, ніж звання Народного артиста.
Дана державна нагорода йде третьою серед ореденів, має три ступені ( І ступінь - найвищий). Орден рахується другою по значимості державною нагородою, після звання Героя України.
Александра84• 29 октября 2015
Скрябін (офіційна сторінка): Народ, аби ви розуміли, який саме орден ви подарували Андрію своєю підтримкою та любов´ю:
Александра84• 29 октября 2015
Кузьма Скрябин: 15 бессмертных хитов, которые стоит вспомнить
1. «Чуєш біль» (1989 год)
2. «Не вмирай» (1993 год)
3. «Казка» (1997 год)
4. «Танець пінгвіна» (1998 год)
5. «Фото (Брудна як ангел)» (1999 год)
6. «Модна країна» (2000 год)
7. «Спи собі сама» (2003 год)
8. «Кинули» (2009 год)
9. «Місця щасливих людей» (2011 год)
10. «Маршрутка» (2011 год)
11. «Говорили і курили» (2012 год)
12. «Мам» (2012 год)
13. «Добряк» (2012 год)
14. «Лист до друга» (2013 год)
15. «Дельфіни» (2015 год)
1. «Чуєш біль» (1989 год)
2. «Не вмирай» (1993 год)
3. «Казка» (1997 год)
4. «Танець пінгвіна» (1998 год)
5. «Фото (Брудна як ангел)» (1999 год)
6. «Модна країна» (2000 год)
7. «Спи собі сама» (2003 год)
8. «Кинули» (2009 год)
9. «Місця щасливих людей» (2011 год)
10. «Маршрутка» (2011 год)
11. «Говорили і курили» (2012 год)
12. «Мам» (2012 год)
13. «Добряк» (2012 год)
14. «Лист до друга» (2013 год)
15. «Дельфіни» (2015 год)
Александра84• 31 октября 2015
Скрябін (офіційна сторінка)
3 год ·
Президент вручив родині Андрія Кузьменко орден ’За заслуги’
YOUTU.BE
Александра84• 02 ноября 2015
Скрябін (офіційна сторінка) додає 5 нових світлин.
2 год. ·
О. М. справжнім друзям Андрія і фанам
Я хочу від свого сина сказати всім хто виборов йому цю високу нагороду — Дякую Вам, Люди! Ви і тільки ви, давали йому натхнення творити для вас, ви відгукувалися на його пісні, його слова, на його крик душі, вас він любив і жалів, допомагав чим міг, бо ви — Україна!
Нагорода достойна і висока. Очевидно, там високо, де зараз Андрійко вирішили так, як поступив Президент — дати власне цю нагороду, бо вона набагато вища за звання, яке просили люди, і яке не присвоюється посмертно. Ця нагорода вміщає в собі, не тільки нагороду за творчий внесок Андрія в українську музику, а й за його громадську позицію, яка сколихнула і всіх вас.
Дай Бог, щоб ваша сила, сила України була така ціленаправлена і єдина, якою вона була, коли всього за місяць було створено більше ніж 50 петицій до Президента, і в цій акції взяло участь більше 26 тисяч, які проголосували за основну петицію, і ще 15 тисяч з інших петицій.
Від себе і сім´ї я ще раз дякую, вам, люди! Для мене особисто ця нагорода принесла велике полегшення в тому горі, яке я переживаю. Ваша підтримка могутня і щира, в день загибелі і похорону мого Андрія допомогла мені залишитися при розумі. Ваша пітримка зараз і нагорода від України знову допомагає мені вижити, бо, очевидно, не даремно мій син прожив своє коротке життя на своїй рідній Україні. Велике дякую!
6 лютого у Палаці спорту відбудеться
концерт-реквієм Кузьми Скрябіна. Рік самотності
6 лютого – день, коли серце битиметься у ритмі «Скрябін». Українці знали його простим хлопцем, чиї пісні торкали саме серце, змушували впізнавати себе в кожному слові, плакати та усміхатися разом з ним.
Тільки заспівавши разом можна заглушити біль утрати і стати свідком того, як музика долає час і простір. Особлива подія на честь особливої Людини - Скрябіна. Рік самотності. Концерт-реквієм.
пионерка_маша• 21 ноября 2015
Ответ дляMitridat
6 лютого у Палаці спорту відбудеться
цікаво, скільки буде коштувати квиток туди
пионерка_маша• 21 ноября 2015
Ответ дляMitridat
6 лютого у Палаці спорту відбудеться
350-550
Александра84• 10 декабря 2015
Сегодня, 10 декабря, возле Дворца молодежи и студентов состоялось открытие сквера имени Скрябина.
Несколько десятков криворожан, среди которых студенты, чиновники, представители общественности, в знак народной любви к украинскому певцу высадили целую аллею деревьев.
Напомним, в начале текущего года, 1 февраля, Андрей Кузьменко вместе со своей группой «Скрябин» отыграли последний концерт в Кривом Роге в таком составе. Утром, 2 февраля, Украина узнала о трагической смерти музыканта. Недалеко от Кривого Рога Андрей Кузьма попал в ДТП, в результате которого скончался на месте происшествия. В июле по инициативе криворожан совместно с семьей артиста на месте гибели Андрея Кузьменко (Криворожский район, вблизи Лозоватки) состоялось открытие мемориального знака в память о всех погибших людях на этом месте.
девочка Томочка• 02 февраля 2016
Привет,девочки!Как давно я не заходила сюда.Уже год прошел................
Упругая попка• 02 февраля 2016
Ответ длядевочка Томочка
Да, царстиве небесное нашему ангелу Андрею...
Rafffael-ka• 02 февраля 2016
Сегодня тяжело так на душе с самого утра, плачу точно так как и год назад. Такое ощущение, что он сегодня погиб....
всегдаДаДа• 03 февраля 2016
Прошёл год,мне не верится ............я до сих пор не могу слушать песни Андрея в его исполнении без слез............