Пропеллер на 6 персон• 09 февраля 2015
девочки деситин в аптеке чье производство?спасибо!
Пушап Ми• 09 февраля 2015
У меня и деситин и бюбхен крем под подгузник с пантенолом, так бюбхен такой же по виду и консистенции
но мне больше нравится.
Доброго дня!Я раніше продавала тут на сайті мазь Деситин та адміністрація забороняє рекламуввти мед препарати. Тому,набивши клієнтів і я є на Совєтчіці, продаю тільки старим клієнтам. Якщо Вам буде потрібно мазь,пишіть мені.В мене на залишках ще є 3 штуки.Та мають передати з магазину з Криму. Ті,що в аптеках навіть не купуйте,розчаруєтесь. Якість ужасна.Рада буду Вам допомогти.Цих 3 допродам і не знаю чи будемо знову заказувати.Все цей долар:(