ПоЗиТиВнАя• 10 февраля 2015

Підскажіть по посудомийній машині БОШ.

Хотіла купити модель http://bosch-ua.com/vstraivaemaja-posudomoechnaja-... , але ціна на неї дуже зросла. На розетці зараз акція на модель http://bt.rozetka.com.ua/1895652/p1895652/#tab%3Da... . Підскажіть, ті хто має Бош, модельна на розетці хороша? Вам в ній не вистачає якихось функцій?
4мама• 10 февраля 2015
Вроде все классно по характеристикам

4мама• 10 февраля 2015
по сравнению с первой нет режима предварительного замачивания. Я тоже думала, что жить без него не смогу, но привыкла.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Які функції для Вас важливі у посудомийній машині? Дякую
apelsinka25• 10 февраля 2015
Уровень шума при работе першій нищий
Сорока-ворона• 10 февраля 2015
Долго сравнивать -что в них отличается? Почему думаете что Вам что-то будет не хватать?
У меня бош SPV 53 M50EU - минус только один - узкая.
В остальном моет отлично
Snejka• 10 февраля 2015
Автор, в машинке из Розетки есть все неободимые программы, супер наворотов нет, но Вам они и не нужны будут. Если цена актуальна, то конечно же берите на Розетке.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ для4мама
У вас Бош? Як викручуєтесь без цього режиму? А на режимі швидко 45 скільки часу працює машина? Цей режим не можна застосувати замість попередньго полоскання?
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
Уровень шума при работе першій нищий
я теж на це звернула увагу, але для мене ці цифри нічого не кажуть, на жаль.
apelsinka25• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
45 означає за 45 хв

apelsinka25• 10 февраля 2015
я думаю і другої повністю вистачить. Така знижка на неї. Не запитували чого?
4мама• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
так, раніше були вірпулл, потім навернулась і взяла бош - теж по акції була, вже точно модель не згадаю - роки 3-4 назад.
Я взагалі люблю самі високі температури використовувати.
В мене на 14 комплектів - сім’я велика. Деколи цілий день збираю, деколи по три рази на день працює. Ставлю просто максимальну програму - все блищить. В мене каструлі з нержавійки, якщо на економ. програмі - то вони не блищать і мене то дратує. І гірше сушить якщо на швидкій програмі мити. Я для себе зрозуміла, що ті економічні і швидкі програми - не моє.
Snejka• 10 февраля 2015
посмотрела на Розетке цену на свою машинку и прозрела как мы вовремя купили
apelsinka25• 10 февраля 2015
о в мене така як друга . Тільки що глянула модель
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляСорока-ворона
В остальном моет отлично
Тут колись читала, що дуже хороша функція VarioSpeed. У машинці на Розетці її немає. У вашої машинки є? На вашу думку потрібна ця штука?
Папина дочка• 10 февраля 2015
Автор, недавно общалась с мастером по-поводу стиралок, вот, что он сказал:’Сейчас не те Бош, которые были раньше! Из того, что есть у нас сейчас +- Самсунг, все остальное просто бренд!’ Верить или нет, это уже Вам решать! Но я это слышу уже не первый раз от разных людей!
apelsinka25• 10 февраля 2015
Ответ для4мама
все залежить чим мити. Рідким соматом на 50 градусів все блистить
4мама• 10 февраля 2015
соррі, набрехала Вам - є в мене 15-хвилинний режим, але щось давно ним не користуюсь
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
я бачила і на інших сайтах знижка, думаю це від постачальника, но не впевнана. І на іншому сайті також було 18 днів до закінчення.
apelsinka25• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ну якщо буде швидше мити,то чим погано

автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
ну якщо буде швидше мити,то чим погано
в тому то й справа, що нема ціє функції на дешевшій моделі.
4мама• 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
я на дачі використовує еко-засоби, бо там септік і чоловік бактерії туди кидає і треба, щоб засоби не повбивали ті бактерії беру граб-грін на айхербі.
А врома фініш все в одному (американський теж, з амазону). Я вже всілякі перепробувала засоби. Сомат давно колись брала - одне з найгірших на мій погляд. Може зараз щось і змінилося. То більше 10 років назад було. А сіль і рідину для ополіскування сомат беру - нормально. А от таблетки не сподобались, не розчинялися навіть деколи.
apelsinka25• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
але якщо за день зібрали, а миє вночі,то яка різниця скільки часу??
4мама• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ще дивлюсь друга модель польської збірки - то добре. А перша чиєї? Бо боші, здається, десь в нас теж збирають. В мене польська. 4 роки без нарікань , хоча в мене техніка, особливо посудомийки, ’горить’
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
Чудово. Тоді розповідайте як вона вам. На якому режимі зазвичай миєте посуд? Скільки часу працює машинка? Чи сильно шумить?
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляapelsinka25
для мене має значення. Це екномомія електроенергії. Може зараз це не так актуально, коли 1квт 42 коп., но є чутки, що буде 1,5 грн(((
Snejka• 10 февраля 2015
Ответ для4мама
Я тоже Сомат не люблю. Раньше покупала на Айхербе Граб грин, Метод и Эковер. Сейчас в связи с повышением курса перешла на Фрош немецкий и Финиш. Фрош нравится больше. А, и еще Денк Мит немецкий хороший.
4мама• 10 февраля 2015
Ответ дляSnejka
я вот тоже из-за курса бегаю время от времени и по старым запасам Фрош покупаю, но все равно вот это на амазоне вне конкуренции остается

http://www.amazon.com/gp/product/B00GLXKDPC/ref=oh...

там ещё при оформлении подписки скидка и клип-купоны бывают
Ну и качество на этот же продукт лучше, чем у нас.
4мама• 10 февраля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Посудомийка - то реальна економія і енергії і води. В мене вже всі це визнали. Тільки 90-річна бабуля прикидається, що визнала
Snejka• 10 февраля 2015
Я как раз вчера смотрела именно на этот, сейчас скидка хорошая и еще минус купон.
автор ПоЗиТиВнАя • 10 февраля 2015
Ответ дляSnejka
у Вашої машинки є функція VarioSpeed?