Да_Я_ТакаЯ_• 11 февраля 2015
соціальна карточка скажіть що робити
сьогодні рано знімала гроші з карточки ,потім карточку поставила в кошельок ,тільки що пішла в магазин набрала продуктів хотіла заплатить ,продавець каже не працює картка я дивлюсь а з другої сторони немає пльонки з стрічькою ,що робить,куди звонить
Да_Я_ТакаЯ_
• 11 февраля 2015
Ответ дляDiaNata
3700 это служба привата.
спасіба а дадут мені другу ,
Да_Я_ТакаЯ_
• 11 февраля 2015
Ответ дляDiaNata
Да, конечно. Только не знаю, бесплатно ли. Как получите - отпишитесь, пожалуйста, самой интересно
харашо зараз позвоню ,а завтра піду ,
холециститная• 11 февраля 2015
у меня была такая ситуация, пошла в ближайщее отделение, мне за 5 минут поменяли карту
Ума Палата• 11 февраля 2015
Ответ дляDiaNata
Да, бесплатно их меняют, я одно время их регулярно в банкомате забывала))
Да_Я_ТакаЯ_
• 11 февраля 2015
Ответ дляхолециститная
а що нада казать ,бо я розпереживалась капец там 600 гр осталось малому на подарок
Да_Я_ТакаЯ_
• 11 февраля 2015
Ответ дляDiaNata
Удачи!
звоню а там автоотвечкик говоре і говоре з оператором неможу зєднатись
холециститная• 11 февраля 2015
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
да ничего просто что поломалась, покажите им старую, советую только деньги через кассу снять перед этим, а то мне перевели их, а появились они только через 4 суток
Да_Я_ТакаЯ_
• 11 февраля 2015
Ответ дляхолециститная
спасіба завтра піду ,бо дозвонитись неможу
ПриватБанк• 12 февраля 2015
Добрий день, Шановний Клієнт.
Рекомендуємо звернутися в будь-який зручний відділення Банку для перевипуску картки (pb.ua/map/). Картка миттєвого випуску буде оформлена безкоштовно протягом 15 хвилин.
З повагою, ПриватБанк.
Да_Я_ТакаЯ_
• 17 февраля 2015
Ответ дляПриватБанк
Добрий день, Шановний Клієнт.
З повагою, ПриватБанк.
спасибі сьогодні уже поміняла карточку нарешті ,бо ходила три раза то каточок нема ,то система глючить ,і ще у вас такі медленні сотрудніки капец єле ходят ,беріть активніших людей
Да_Я_ТакаЯ_
• 17 февраля 2015
Ответ дляDiaNata
здраствуйте каточку поміняла роблять бистро ,щей дали універсальну ,бесплатно все ,