кнопкодав• 12 февраля 2015

як поступити правильно?

Два дні тому один покупець розпитав все докладно, взяв реквізити і пропав. А тепер одна дівчина пише, що готова забрати, але відповідь треба дати до вечора, бо вона вагається між двома оголошеннями. Не знаю, як вчинити правильно. Може в першого покупця щось не склалося? А з другого боку, вона про бронь не просила
Робот Вертер• 12 февраля 2015
передумали покупать. такое бывает. продавайте девушке и даже не думайте

Очень-очень• 12 февраля 2015
Однозначно продавать человеку который реально хочет купить, а таких желающих много,тоже так было..Продала а тот человек больше и не спросил,потеряете реального через него)
автор кнопкодав • 12 февраля 2015
Дякую. Так і зроблю. Совість мучить, я сама мега відповідальна, і від інших того ж чекаю (((
Угадайс• 12 февраля 2015
якби не виходило - попередив би. Продавайте.
Мелочунь• 12 февраля 2015
Продавайте тому, кто первым дал деньги.
автор кнопкодав • 12 февраля 2015
Ответ дляМелочунь
Продавайте тому, кто первым дал деньги.
Так і зроблю.)).
автор кнопкодав • 12 февраля 2015
Дякую, дівчатка, за пораду, легше стало))))