Ресничный червь• 18 февраля 2015

Послеродовые выплаты и аспирантура, кто сталкивался?

Подскажите может кто сталкивался? Я учусь в аспирантуре на дневном отделении и получаю стипендию, какие документы мне необходимо подготовить , чтобы получить послеродовые выплаты?
все по ГОСТу!• 18 февраля 2015
вам дадуть лікарняний на 4 місяці, за нього нарахують виплату в розмірі 4 стипендій. документи вже не пам´ятаю точно які, сам лікарняний, здається, довідка, що ви вчитесь в аспірантурі, довідка з бухгалтерії про стипендію за останні пів року. але це в органи соцзабезпечення треба звертатись, бо мені спочатку помилково нарахували в інституті, довелось ці гроші повертати
Из ДОМа-2 Я• 26 февраля 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!
А куди Ви зверталися за оформленням документів щоб виплатили 4 стипендіі - у свій ВУЗ? Як давно це було?
Я віднесла лікарняний у свою академію, написала заяву на ім´я ректора про надання мені відпустки, і мені сказали що нічого платити мені не повинні, що я не є ні робітником, ні студентом. Хоча я на очній аспіраниурі, і отримувала аспірантську стипендію, і трудова книжка заведена і зберігається там.
все по ГОСТу!• 27 февраля 2015
Я в НДІ в аспірантурі. Зверніться в органи соц. забезпечення чи як воно там називається. ВНЗ вам дійсно нічого платити не буде.
все по ГОСТу!• 27 февраля 2015
Якщо ви зі своєї стипендії платите податки (якщо стипендія більше певної суми, то стягують податки), то маєте право на лікарняний у розмірі 4 стипендій, бо я ще довго з органами соц. забезпечення сварилась з цього приводу.
Из ДОМа-2 Я• 27 февраля 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую за відповідь, податки зі степендіі стягуються, вчора ще уточнювала у родички з Собесу чи мають мені щось виплатити - вона сказала що ні, і теж у когось це уточнювала... Я вже не знаю що робити(
А коли саме Ви зверталися в ті органи соцзабезпечення, після 30 тижнів або вже після пологів? Меня сказали у собесі що вже із свідоцтвом про народження тільки приходити за оформлення грошей на дитину, а декретні так ніде мені і не винні.
Из ДОМа-2 Я• 20 марта 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!
Знову я до Вас, щиро Вам ДЯКУЮ!!!! Я довела в органах соцзахисту що вони мені мають заплатити, правда доаелось скаргу на гарячу лінію Мінсоцполітики залишити
Ви писали що Вам помилково заплатили спочатку в інституті, а у мене така ситуація - я у відпустці з третього числа місяця, і мені нарахували степендію за цей місяць як за повний, я хотіла повернути іі - а мені сказали в академіі що все нормально, так і має бути. А в собес я подала документи на отримання допомоги за все 4 місяці відпустки... Чи не буде в мене тепер проблем із поверненням грошей до соцзахисту, як вважаєте? Не хочу з ними спілкуватися зовсім, а академія гроші назад не вимагає. Яким чином Вас попросили повернути неправельно нараховані виплати? Будь ласка, мені дуже важливо, не хочу бути ім зайве винна!
все по ГОСТу!• 21 марта 2015
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
В цьому питанні допомогти не можу. Не пам´ятаю, з якого числа я йшла у відпустку. Стипендію вам 3 роки мають платити, тобто 36 разів, значить потім менше заплатять. Думаю, з органами соцзахисту з цього приводу проблем не має бути.
Я повертала саме лікарняні, а не стипендію, у бухгалтерії були з цим проблеми, вони не знали, на який рахунок зарахувати ці гроші, але то вже не мої проблеми.
Из ДОМа-2 Я• 21 марта 2015
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую, думаю що Ви все вірно кажете, я і сама так подумала спочтатку, а потім вже захвилювалась) Ну подивимся, як скажуть повертати - то поверну, а зараз у соцзахисті немає сенсу щось питати, вони нічого не знають, і звичайно що ім вигідніше меньше заплатити.