УраганнаЯ• 18 февраля 2015
Что подарить свекрови на 8 марта, бюджет50-70грн.?
Детектор лжи• 18 февраля 2015
В атб буде акция на подарочные наборы Камей. Там гель для душа и два куска мыла
Детектор лжи• 18 февраля 2015
Ответ дляСосулька
Представляю лицо свекрови
блин. ну не мыло ж и веревку
Сосулька• 18 февраля 2015
Ответ дляДетектор лжи
блин. ну не мыло ж и веревку
А там кто его знает смотря какая свекровь.
УраганнаЯ
• 18 февраля 2015
Ответ дляСосулька
Прям в точку
коробочку хороших цукерок, чи пачку кави, чи крем (якусь пристойну нівею), чи горщик з квітами, щоб можна було пересадить, чи пакети насіння квітів. можу продовжити, та не знайома з вашою свекрухою. своїй подзвоню. як захоче поїхати чоловік з дітьми, то куплять торт і поїдуть.
Юпитерная• 18 февраля 2015
Ответ дляСосулька
Купите тортик,пусть толстеет
тортик хороший уже от 100 грн((