Вибачте, що набридаю цим Ленне, але допоможіть з розміром: потрібен демікомбез, ріст дитини - 74 см. Хочу так хитро купити, щоб було і на весну, і ще на осінь. Який взяти розмір - 80 чи 86? А заодно на зиму який - 86 чи 92?
Дякую за підказки. Ми просто ще не носили Ленне ,я не можу зорієнтуватись...
Ответ дляЛанана90
З цим курсом боюсь чекати до осені, щоб поміряти її. Але ми з чоловіком невисокого росту, тому думаю, вона теж буде невисока...
Ну тогда 86... Но тоже, она ведь за зиму ещё подрастёт. Я вот тоже роста невысокого, муж повыше, сын вроде маленький, худенький, но 92...)) Это лотерея, Автор))
Ответ дляmaze_yo
Я зрозуміла, що нічого не зрозуміла)))) Ми в Чіко ходимо, розмір 74, на початку зими знайомі мені говорили, що посеред зими буду купувати новий, бо цього не вистачить. А ні - вистачає)
Ответ дляЛанана90
Ну я так же ленне купила - чтобы до конца зимы хватило, мне тоже говорили, что зачем 92 берёшь, не вырастет так быстро. А вырос)) Но у Вас девочка, ничего не могу сказать... Берите, как советуют, 86, чтобы нормально сидел точно...
Lilichka.Banuliak• 19 февраля 2015
Ответ дляoksanchikm
на зиму и деми берите 86...но вам зимний хватит только на одну зиму.
смотря как ребенок растет. нам хватило на два года, при том, что брала практически впритык-в прошлом году на рост 78 взяла 80 размер, сейчас рост 88-до конца зимы хватит....