Хочу купить это платье может уже кто-то приобрел?как она смотрится в реале!И посоветуйте с выбором размера,на сколько оно большемерит???Дочке 3года,средней комплектации,на 2-3 или все-таки 3-4 взять?!!
Ответ дляTaisiia
я брала інше платтячко, нам 3,5, але я на 2-3 роки брала, взяла плащ на 3-4, то дуже великий, на наступний рік як мінімум. дивіться по вашій дитині
Дякую,Але вже замовила на 3-4,а реглан взяла на 2-3!надіюся,що платя буде нижче колін,і не буде дивитися дуже великим!