Анонимба• 22 февраля 2015
Как называется польско-укр пешеходная граница?
Девчёнки!
подскажите как она правильно называется
спасибо
подскажите как она правильно называется
спасибо
бибизяна• 22 февраля 2015
Польські активісти розпочали кампанію за відкриття нових пішохідних пунктів переходу через кордон з Україною.
Про це повідомляють ініціатори громадянської кампанії «Piesze przejcia graniczne/ пішохідні переходи».
Активісти вважають, що потрібно відкрити нові пункти пропуску для пішоходів і велосипедистів.ввв Кампанія стартувала в Польщі навесні минулого року, а її метою було переконання польської влади для ширшого відкриття свого східного кордону на пішохідних і велосипедних туристів.
Можливість перетинати кордон пішки і велосипедом – це очевидний стандарт цілої цивілізованої Європи.
Пішохідні пункти пропуску можуть бути побудовані в трьох дорожніх переходах: Гребенне – Рава Руська, Будомєж – Грушів та Долгобичів – Угринів. Окрім того, воєвода Підкарпатського воєводства дозволив відкрити пішохідну смугу у новому пункті пропуску Мальговиці – Ніжанковичі, що на Львівщині, за умовою, що на це погодиться українська влада.ввв Активісти зазначають, що наразі побудова таких переходів залежить саме від ставлення української сторони.
Наразі тільки в одному пункті пропуску – Медика-Шегині – дозволено рух пішоходів.