Белая и пушистая• 24 февраля 2015
балетки Солди Кензо???
Девочки, кто покупал балетки Солди модель Кензо - как носятся??
Злюка-закусюка• 24 февраля 2015
Маю чоботи Даллас від Солді. У перший тиждень відпали каблуки (а вони там величенькі!!!). У майстерні сказали, що погано зроблені, не проклеєні, тому і не тримаються. Це було моє перше знайомство з Солді і, підозрюю, що останнє...
Белая и пушистая
• 24 февраля 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка
не пощастило...(((
В мене декілька пар взуття ціеї торговой марки, я в цілому задоволена, ось і вирішила спитати саме про модель Кензо))