Давайте попробуем не плодить по 500 тем в день о росте курса и обсуждать падение Гривны только тут.
Для удобства:
Курс межбанк -
Заявки физ лиц - и
Курс НБУ -
Всем хорошего дня :)
Для удобства:
Курс межбанк -
Заявки физ лиц - и
Курс НБУ -
Всем хорошего дня :)
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А чем вам моржи не угодили?))) Бедные животные ... че у них регулировать нужно?
Хаха,очепятка)Спасибо насмешили,а то закипать стала от прогнозов советчиц)
Нифига_ни_ни• 27 февраля 2015
Девочки, где вы менял ищете, чтобы доллары сдать? В банк идти не хочу по 27 сдавать.
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляЧелюскина
Нет поводов и расти до 50,не по всей стране война и экономика стоит!Вы что не понимаете,заработав сегодня 1000 грн на сдаче валюты,вы потеряете через месяц больше!
Вы прикалываетесь? О каком заработке идет речь? Я такой хренью не страдаю. И о 50 грн я не писала.
долой_лама• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
Я-то думаю что-то не так, а им я..ца прижали) Митинг под НБУ не зря прошел.. А чт за меры?
вот
№28-211/12780
Національний банк України відповідно до положень статті 66 Закону України «Про банки та банківську діяльність» та з огляду на ситуацію, що складається на міжбанківському валютному ринку України, та враховуючи комплекс заходів, що вживаються Національним банком України разом з Урядом для стабілізації ситуації, звертає увагу на необхідність неухильного дотримання уповноваженими банками вимог постанов Правління Національного банку України від 01 грудня 2014 року № 758 “Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України” (зі змінами, далі – Постанова № 758) та від 23 лютого 2015 року № 124 “Про особливості здійснення деяких валютних операцій” (зі змінами, далі – Постанова № 124).
На виконання вимог цих нормативно-правових актів Національний банк України в листах від 24.02.2015 № 28-311/12017 та від 25.02.2015 № 28-311/12372 визначив нову процедуру перевірки Національним банком України документів, які є підставою для здійснення відповідних валютних операцій.
З огляду на це, з дати набуття чинності Постанови № 124 усі заяви на купівлю іноземної валюти , що були розглянуті Національним банком України та щодо яких не було повідомлено банки про їх непідтвердження , можуть бути виконані лише після проходження нової процедури перевірки можливості здійснення цих операцій, визначеної вищезазначеними листами Національного банку України.
Крім того, у зв’язку зі зміною з 24 та 25 лютого 2015 року процедури погодження Національним банком України операцій з купівлі іноземної валюти за дорученням клієнтів банків в рамках Постанови № 758, обов’язковому погодженню згідно з новою процедурою підлягають також не виконані до цього часу заяви клієнтів на купівлю іноземної валюти у сумі від 50 000 доларів США до 100 000 доларів США (в еквіваленті), що булі подані уповноваженими банками до Національного банку до 25 лютого 2015 року.
З метою запобігання непродуктивному відтоку капіталу за кордон Національний банк має право запитувати й отримувати від уповноваженого банку копії додаткових документів, потрібних для з’ясування обставин щодо конкретної операції, інформація про яку була подана у відповідному реєстрі. У цьому разі уповноважений банк не може здійснювати таку операцію до моменту отримання окремого підтвердження Національного банку України.
З метою вжиття заходів щодо удосконалення контролю за відтоком коштів, зменшення тиску на валютний ринок України та посилення фінансової дисципліни клієнтів банків кожен пакет документів, поданий для підтвердження можливості купівлі та перерахування іноземної валюти за імпортними операціями, має містити довідку Державної фіскальної служби про відсутність у клієнта заборгованості по сплаті податків.
Керівники банків мають узяти під особистий контроль дотримання уповноваженими банками вищезазначеної процедури погодження можливості здійснення валютних операцій.
До уповноважених банків, які здійснюватимуть валютні операції з порушенням вимог вищезазначених нормативно-правових актів застосовуватимуться відповідні заходи впливу (санкції).
Голова Національного
банку України В.О. Гонтарева
№28-211/12780
Голова Національного
банку України В.О. Гонтарева
Белый Лосик• 27 февраля 2015
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляTania19
а те що в країні війна, виробництво стоїть , це хіба не причини?
не на всей же территории,не слушайте сми и популистов!
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляБелый Лосик
Какой здесь может быть заработок, хоть бы свои деньги сохранить
Абсолютно верно. Я 20 лет собирала сыну на универ. И что мне прикажите сидеть и смотреть как деньги превращаются в фантики?
Маруся Михайлова• 27 февраля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
Если Киев, подскажу. Но, ’бумаги’ нет на сейчас, поэтому не берут, ждут 15 часов.Курс был утром вроде 30.
Белый Лосик• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
Да, обидно только, что поддалась панике и купила по такому курсу, потеряла дважды...
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
Не надо было на учебу собирать, а заставлять сына учиться. Глядишь, еще б и стипендию где-нибудь получал повышенную.
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
а вы вт имнн сейчас решили в доллары перевести,а хотя бы год назад что вы думали?
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ длядолой_лама
вот
№28-211/12780
Голова Національного
банку України В.О. Гонтарева
№28-211/12780
Голова Національного
банку України В.О. Гонтарева
Но то такэ.. Поразбивают суммы до полтинника и никто проверять особо не станет..
НаКаВыкусиКа• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
Которую отменяют? Вы интересная, а оплачивать общежитие, давать деньги на жизнь не надо во время учебы? А, может, человек в другую страну отправить ребенка хотел?
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
тоже вариант
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ дляНаКаВыкусиКа
Ой, только не надо. Я училась в платном институте и сама заработала на учебу.
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
Правда? Вы такая умная потому что видимо ребенок еще маленький. У меня сын закончил школу в четырьмя 4( на то время) И колледж вообще без троек закончил. А по его специальности было всего! 8 бюджетных мест(7 из которых были заняты льготниками) и около 10 тыс подданных документов. Сколько думаете у него было шансов поступить? Легко молоть ерунду не столкнувшись с этим.
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
ага ,мадам же говорила,что у нас народ креативный,так ее там снимают или Ляшко воздух стрясает?
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
Я еще раз повторяю. Платила за свой институт сама. Работала и платила. Сечете?
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляЧелюскина
Та нееет, те деньги я уже спасла, мне сейчас нужна не большая сумма на личное. Это на вопрос о заработке на валюте.
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляTania19
нікого не слухаю, висновки роблю сама..
правильно делаете!
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
Ну славно купите себе медальку, я не против.
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
Ну так не растите из пацанов слюнтяев. Пусть учатся сразу крутиться в жизни.
Челюскина• 27 февраля 2015
Ответ дляМоська-слон
если не срочно то нужно выжидать,пик был уже ИМХО
Ковбой Хагис• 27 февраля 2015
Ответ дляЧелюскина
Не похоже, что снимают.
Моська-слон• 27 февраля 2015
Ответ дляКовбой Хагис
вырастите своего ребенка и пусть крутиться
Ответ дляКовбой Хагис
Ну в мене чоловік працював з 17 років і сам оплачував собі навчання. Але це був вибір його батьків) Для своєї дитини я б хотіла як найкраще, вивчити дитину , дати їй житло і т.д.)
Вся в кредитах• 27 февраля 2015
Ответ дляЧелюскина
Нет и объективных причин для повышения!Нужно еще моржу отрегулировать!
а медведЮ отрегулировать не нужно?))) вот смешные, наслушаются ’умных словечек’, и давай их тулить куда попало ))) и главное, как рьяно отстаивают ’свою’ позицию )))