Бентливуман• 27 февраля 2015
Міст: які контейнери вже прибули в Україну, знаходяться зараз на митниці?
Крім того, які вже отримано?
Бентливуман
• 27 февраля 2015
Ответ дляВам телефонограмма
ну и зачем это вам?
Дуже чекала вашої відповіді, не мала заняття, тому придумала питання такого змісту...
Бентливуман
• 27 февраля 2015
А взагалі питаю, бо мій контейнер мав бути сьогодні на митниці, проте ні слуху, ні духу, тому питаю, які вже прибули, щоб хоч зорієнтуватися
Вам телефонограмма• 27 февраля 2015
Ответ дляБентливуман
так позвоните на Росан!
Вам телефонограмма• 27 февраля 2015
удивляюсь таким людям - спрашивают на Советчице когда им в туалет сходить!а свои мозги зачем?
Бентливуман
• 27 февраля 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Дивуюся таким вредним бабам, які цинкують всі темки і тільки б лайно написати, все, ауфвідерзейн! Не заглядайте сюди, проходьте мимо!